Персонажі

Дмитро Комаров стрибнув з парашутом, який не розкрився у Насті Каменських

Дмитро Комаров

Телемандрівник продовжує випробовувати себе в небезпечних ситуаціях

-Дмитре, окрім всіх ризиків у твоєму житті, ти почав захоплюватися авіацією. Чи не забагато для однієї людини: і екстремальні подорожі, і байк, і до того ж літаки?

-Я вже десь рік вчуся літати і вже виходить: я сам саджаю літак, підіймаю у повітря. Ліцензії поки що не маю, бо роблю це через друзів, це дешевше. Ліцензія коштує близько 10 тисяч доларів. А якщо ти приїжджаєш до друзів, які мають літаки, то ти приїжджаєш з каністрою звичайного пального, а краще з двома, з шашликами, і тебе друзі катають на літаках, вчать літати.

-Тобто, у майбутньому ти будеш економити гроші каналу і сам себе возити у відрядження у далекі країни за штурвалом літака?

-Всі мої знайомі авіатори просять: "Будь ласка, ми розберемо літак, покладемо у контейнери, повеземо у Таїланд, Камбоджу, Бразилію і будемо тебе возити безкоштовно, тільки заплати за доставку літака.

 -А це недешево.

 -Так, дуже недешево.

 -Ти ще й з парашутом стрибнув. За іронією долі, це виявися той самий парашут, який не розкрився у Насті Каменських.

 -Я стрибав, коли мені було 20 років, 13 років тому, в мене було 5 стрибків. Я вирішив, що потрібно оновити відчуття, поїхав, і після такої перерви замовим тандем-стрибок. Ось на мене надягли спорядження, ми йдемо до літака, я питаю: "Розкажіть про Настю, як це трапилося?" А мені кажуть: "А ось в тебе її парашут". - "Як?!" - Їх усього шість. З парашутом все добре, просто так сталося.

 -Ти живий, зі здоровими ногами-руками. Тобто, в тебе все розкрилося.

 -Так. Дуже шкода, що у Насті так вийшло, бажаю їй ніколи так не лякати прихильників та берегти свої красиві ноги.

 -Тобто, тебе не зупинило те, що на тобі парашут, з яким Настя невдало стрибнула. Чи було вже запізно відмовлятись?

-Коли ти стрибаєш з інструктором, тобі не потрібно нічого робити. Ти просто довіряєшся. І ось ми вилітаємо, робимо кілька сальто у повітрі, це прискорення 200 кілометрів на годину, падіння, оператор нас знімає. І ось настає момент, інструктор відкриває парашут, а під час стрибку час тече повільно. І ось парашут вилетів і ще не розкрився, якісь секунди він просто бовтався. Я піднімаю голову, бачу це і думаю: "О, Боже! Знову не відкрився? Тільки не це!" Але потім парашут розкривається і ми сідаємо.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000