Персонажі

Дмитро Комаров розповів, яким пляжам надає перевагу, а яких уникає

Дмитро Комаров

Телемандрівник любить тишу та відлюдні місця

Дмитро Комаров завітав на JetSetter Ice Party.

-Дмитре, які найекстремальніші низькі температури тобі довелося переживати? Ти піднімався високо в гори.

-Пам'ятаю, був випадок на Ельбрусі, в одному з найхолодніши місць на землі. Ми потрапили у заметіль і загубилися. Це була 3 година ночі. Тренер сказав зупинитись і чекати ранку, або ми загинемо. І ми стояли з 3 ночі до 7 ранку і стрибали на місці, щоб не замернути. Вся команда обійнялася, розтирали руки один одному і стрибали.

-Яка температура була?

-Десь -35-40. Найсмішніші ситуації у в таких умовах, коли навкруги мороз та сніг, і коли тобі потрібно "до вітру". Уяви: палатка, вас у палатці 3 людини. Ви лежите дуже близько один до одного. Бо якщо лежиш один - ти помреш. Зігріваєте один одного. Якщо дуже холодно, можно об'єднати спальники. І ось уявіть: вночі комусь одному потрібно вийти. Він прокидається, будить своїх сусідів, знімає спальник, одягається за 20 хвилин. Потім виходить, повертається і стільки ж - хвилин 20 - роздягається.

-Мрієш поїхати до ескімосів?

-Обов'язково! Буде Північний полюс, буде Аляска, Якутія, Удміртія, чукчі. Я вже зв'язався з полярниками та нашим станціями у Антарктиді, дізнавася, як туди потрапити.

-В тебе в Одесі виходить просто відпочити? Піти на море? Розслабитися?

-У морі скупатися не встиг, завтра маю план поїхати на безлюдний пляж і трохи позасмагати.

-Нудистський?

-Я не нудист. Я люблю безлюдні пляжі у стилі "баунті". Не люблю, коли доводиться переступати через людей. Мені класно, коли до лінії горизонту ти нікого не бачиш.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000