Персонажі

Дмитро Комаров показав талісман, без якого не сідає в літак

Дмитро Комаров

Телеведучий заради прапору якось пробіг 10 кілометрів

Дмитро Комаров отримав свій перший "Телетріумф".

-Дмитре, те, що ти сьогодні отримав "Телетріумф" як найкращий ведучий розважальної програми, ти зі сцени сказав, що завдячуєш своєму талісману. Зараз він у тебе в руках.

-Потримай. Вибач, що він тобі не дістався. Я сьогодні вирішив, побачивши в номінації всіх з "1+1: ти, Юра Горбунов, Зеленський, що у будь-якому разі це перемога нашої сім'ї і "1+1". Що стосується мого талісмана - це український прапор і він зі мною подорожує вже 15 років. Я його брав в першу подорож у 2003 році на Монблан. І з тих пір він зі мною. Якось ми знімали Індію, і він був прив'язаний до рюкзака. І ось ми повертаємося в готель, я обертаюся, а там немає прапора. Де прапор? В мене істерика. Ми зупинили зйомки. Наступного дня я прокинувся о 5 ранку і пішов шукати на пляжі, пройшов майже 10 кілометрів і таки знайшов його, він зачепився на березі Індийського океану за якусь корягу. Якось я так для себе вирішив: якщо я їду, то потрібно перевірити паспорт та прапор.

-Маєш ще якісь забобони у подорожах? Якщо в кишені на церемонію нагородження прапор приніс, то, напевно, коли ти ризикуєш життям, то таких талісманів повні кишені, зважаючи на те, що ти ще і з шаманами там спілкуєшся.

-Ні, це не про мене, є прапор, і є такий забобон, який є у людей, які займаються екстремальними видами спорту: ми ніколи не кажемо слово "останні". Це не наше останнє інтерв'ю, це наше крайнє інтерв'ю. Це не останній "Телетріумф", це крайній "Телетріумф", і так далі. Навіть останньої серії програми ніколи немає, вона крайня.

-Річницю програми ви з командою якось святкуєте? Зовсім скоро виповниться 6 років.

-Якось ми у вузькому колі відсвяткуємо. Зраз через метушню з монтажем не до святкувань. Скоріше за все, зберемося і символічно 50 грамів вип'ємо.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000