Персонажі

Дмитро Коляденко хоче стати дідусем та вимагає від сина онука

Дмитро Коляденко

Хореограф мріє стати молодим дідусем

Дмитро Коляденко завітав на прем'єру спектаклю "Гостя".

дмитро_коляденко_mpeg4 дмитро_коляденко_mpeg4  

-Дмитре, ти маєш театральний досвід. Ще до того, як про тебе дізналася вся країна, ти грав в театрі в Сумах. Кого ти грав?

-Коли скінчив Дніпропетровське театральне училище, я поїхав працювати в Сумьский музичний драматичний театр. І грав в усіх оперетах. Балет, хор, масовка, глядачі, аплодисменти...

-Чому не пішов цим шляхом? Чому вирішив все ж таки бути хореографом-постановником?

-Я захотів грошей. Моя дружина Олена Коляденко сказала: "Кінчаємо з театром, їдемо в Київ, в шоу-бізнес". Я покинув все, взяв родину: Олену, Філіпа, і ми поїхали в Київ. Створили свій бает і працювали з усіма українськими артистами.

-Зараз позаочі кажуть, що ти вимагаєш онуків від свого сина Філіпа. Це правда? Хочеш стати дідусем?

-Так, правда. Досить гуляти вже. Є прекрасна дівчина Віра, яка грає на саксофоні в Freedom-jazz. А Філіпу 22 роки. Ми його з Оленою зробили в 21 рік, пора вже. Я хочу бути наймолодшим дідусем України і дозволяю Філіпу зробити мені онука, чи онуку.

-Я так розумію, тебе не засмучує те, що ти можеш бути дідусем? Такий молодий, якравий, без сивини.

-Я мрію гуляти з онуком і всім розповідати, що це мій онук чи онучка. Я навіть Філіпу сказав, що придбаю все: колиску, коляску, одяг. Я буду з ним сидіти, брати на гастролі, годувати. Ви мені тільки народіть, а самі йдіть працювати та гуляти!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000