Персонажі

Дмитро Дікусар привітав Ірину Білик з народженням другого сина: "Я не знаю щодо сурогатної матері, а просто радію за Іру"

Дмитро Дикусар

Хореограф бажає щастя колишній дружині 

Дмитро_Дікусар_mpeg4 Дмитро_Дікусар_mpeg4  


-Дмитре, не дивно тебе зустріти на прийнятті у грузинському посольстві, адже стільки часу, скільки ти провів по роботі у Грузії, не може похизуватися жоден український танцівник. За чим ти більше сумуєш? Чого бракує?

-Червоного домашнього сапераві, виду Казбегі та бань Тбілісі.

-Чи немає бажання з'їздити туди просто так на кілька днів?

-Ми маємо таке бажання, в нас є чітка дата, коли ми поїдемо туди ще раз.

-Річницю весілля хочете там зустріти? На горі Казбегі, де відбувалося ваше вінчання?

-Так, це не тільки добра традиція, просто я дуже люблю це місце. Грузія - це вже частина нас. Ми не можемо вже туди не їздити.

-Нещодавно країну приголомшила новина про те, що твоя колишня дружина - Ірина Білик - скористалася послугами сурогатної матері і в неї народився син. Чи вітав ти Ірину з цим? Я переконана, у вашому спільному житті були думки про дитину.

-Я хочу її особисто привітати, побачити це диво на власні очі. Я дуже радий за Іру, вона цього дуже хотіла. Я не знаю щодо сурогатної матері, мені це нецікаво, я знаю, що в Іри є дитина і дуже за неї радий.

-Ірина каже, що давно хотіла дитину. Ви були разом тривалий час, ти був до цього не готовий?

-Я все ж таки схиляюсядотого,що Бог дає дітей, коли вважає це за потрібне. Планувати, звісно,можна, але, напевно, не було нагоди. Кожен займався своєю справою і не було такого моменту, що є вільний час і потрібно заводити дітей.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000