Персонажі

Булатов розповів, як розподіляли міністерські портфелі

Дмитро Булатов

Дебют міністра молоді та спорту у "Світському житті"

Дмитро Булатов завітав на прем'єру стрічки "Тарас Шевченко. Ідентифікація".

Дмитро Булатов Дмитро Булатов  

 
-Пане Булатов, я вітаю вас з призначенням міністром. Хоча б на мить ви думали про те, аби відмовитися від посади? Залишитися активістом, людиною в історії України, яка зробила величезну справу – підняла Автомайдан, а не йти у політику взагалі.

-Спочатку я отримав пропозицію очолити ДАЇ, потім стати заступником міністра внутрішніх справ…

-Тобто, ви ще обирали, яку посаду ліпше зайняти?

-Не зовсім так. У відповідь я запропонував використати мене як ресурс максимально ефективно. Щоб прийняти цю пропозицію, я взяв паузу, зібрав Автомайдан, спитав у хлопців, обговорив це питання з лідерами багатьох громадських об'єднань. Тому що мав сумніви, чи варто це робити. Чи виправдаю я сподівання суспільства і так далі. Я не отримав жодної негативної відповіді.

-Яка зараз ваша зарплатня як міністра?

-Усе буде залежати від завантаження на місяць і того плану, що ми маємо, але це вийде десь 12-14 тисяч гривень.

-Скільки ви заробляли до Євромайдану? Чи були ці гроші більші, ніж ті, які ви зараз будете отримувати як міністр?

-Після того, що зі мною сталося, я став радіти простим речам. Я маю достатньо активів, щоб моя родина жила нормально, я не збираюся залишати темні плями на своїй біографії і готовий відповісти на будь-які питання. Щоб люди бачили: я не маю скелетів у шафі. І приховувати мені немає чого.

-Ділили портфелі дуже вузьким колом людей, не на Майдані. Майдану сказали вже результати цього розподілу. Хто перший до вас прийшов і сказав: "а будеш міністром?"

-Мені сказали це на раді Майдану. Як рішення багатьох. Тобто, я не готовий сказати вам, хто саме приймав це рішення.
 
-А були варіанти, хто ще міг стати міністром молоді і спорту? Чи ваша кандидатура була єдина і остаточна?

-Мене підтримали усі політичні сили і народні депутати, які були присутні на Раді Майдану і яких я потім зустрів у Верховній Раді. Не було людини, яка б сказала, що моя кандидатура спірна і тому "давайте обговоримо". Слава Вакарчук говорив про те, що він мене бачив як активіста, але не знає  нічого про моє минуле. Я йому розповів усе про мою діяльність, після чого він сказав, що більше питань він до мене не має, і моя кандидатура його влаштовує. У нас був діалог.-Ваша кандидатура була єдина на посаду міністра?
 
-Так.

-Дуже прикро про це казати, але якщо б не вся ця жахлива історія з вашим викраденням, ви б стали міністром?

-Мені складно про це говорити. Я прилетів не долікувавшись і досі приймаю багато ліків, щоб почуватися нормально. Наприклад, увечері, коли дивлюся телевізор, я не можу прочитати надписи, тому що вони розпливаються. Мені складно відповісти на це питання,  тому що для мене це було достатньо неочікувано. Я прилетів до України, з літака поїхав у офіс Автомайдану, наступного дня, не доїхавши додому, я прийшов на засідання громадської ради Майдану.
 
-Чим займається ваша дружина?

-У зв'язку з тим, що досі погрожують моїй родині, про своє приватне життя я розповім пізніше. Те, що зі мною сталося… Є інформація, що слід веде до Росії. Тому давайте питання про родину відкладемо.

-Чим займалася дружина до революції?

-Я вам пізніше про все із задоволенням розповім.

 • Oleg Yakimchuk 17 марта, 12:51
  Не можливо стати політиком нової формації, керуючись принципами та підходами політиків старої! Ніякого погодження Булатовим із активістами Автомайдану не було, на зустрічі активістів всіх було повідомлено про прийняте рішення, тобто "поставлено перед фактом"! Деяка частина підтримала це рішення, проте велика кількість активістів не прийняла цього і відкрито розкритикувала! І на просторах ФБ дуже багато критики лунає з цього приводу, також на його сторінці в ФБ. До речі, Булатов ігнорує вимогу суспільства щодо звіту по надходженню/використанню благодійних внесків, які надходили на рахунки ГО "Соціально відповідальне суспільство", та приватні карткові рахунки банків Аваль та Приватбанку. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=269170883251880&id=100004769105410&stream_ref=10
 • Ioanna Mytrakova 17 марта, 11:54
  надменная, противная рожа
 • Ioanna Mytrakova 17 марта, 11:53
  противная рожа
 • Victoria Shcherbyna 17 марта, 11:49
  А мене чому не запитали? Моїх друзів рідних?
 • Евгений Зверев 17 марта, 11:48
  отрезанное ухо исцелилось )