Персонажі

Дизайнер Андре Тан відпочив на австрійському курорті разом з міністром охорони здоров'я

Андре Тан

Точне місце відпочинку дизайнер приховує від усіх

андре_тан_mpeg4 андре_тан_mpeg4  

-Чи встиг ти відпочити цим літом?

-Цього року в зв'язку з важким становищем не вийшло поїхати до Монако, на озеро Комо, адже курс долару високий. Тому все було досить скромно, в горах в Австрії, я вже там 11 років відпочиваю. Ця прекрасна рожева форель, яка б'є тебе по ногам, коли ти плаваєш у крижаній воді, гуси, лебеді та чудова природа.

-Ти щоліта їздиш відпочивати в Австрію в гори, як це не дивно, адже більшість обирає морське узбережжя.

-Так, дійсно, це вже традиція, коли вперше туди поїхав, зрозумів, що це місце, де я отримую величезний заряд енергії. Якось один рік пропустив та не поїхав, і весь рік був якийсь не такий. Тому я маю таку традицію - туди їздити щороку. Багато депутатів та бизнесменів намагаються дізнатися у мене, звідки я їм показую такі красиві світлини, але я нікому не розповідю. Тому там немає російськомовних людей. Тільки австрійці, німці, інтелектуали, еліта Німеччини та Австрії. Там же відпочиває й міністр охорони здоров'я Австрії.

-Ти з тих людей, які не можуть постійно лежати. Це має бути обов'язково активний відпочинок. Чи займався риболовлею, чи їздив на горному велосипеді?

-Так, я прокидаюся о 5 ранку, в Україні - о шостій. А в горах о п'ятій. Потім півгодинки ранкової медитації, потім запливи у крижаній воді годину, вода 12 градусів, потім дві з половиною години на велосипеді, а після цього вже форель на грилі. Потім беремо з жінкою човен, пливемо далеко і починаємо пірнати, а після цього йдемо у гори, але трохи підіймаємося на підйомнику. Бо щодня 3600 метрів не набігаєшся.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000