Персонажі

Дівчина Віталія Козловського займається в'язанням

Віталій Козловський

Співак побоюється, що кохана скоро почне заробляти більше за нього

віталій_козловський_mpeg4 віталій_козловський_mpeg4  


-Сьогодні зі сцени ти заспівав свою відому пісню на вірші Івана Франка. Тобто, всі суперечки з екс-продюсером Ігорем Кондратюком вирішені?

-Можливо, офіційно я не маю права, але Іван Франко точно мені не заборонить виконувати його вірші в новій обробці. Я співаю для людей, розумію, що по судам з мене хочуть стягнути більше ніж 2 мільйони грвень, але в мене таких грошей немає і мільону також. Тому нікому грошей я віддавати не буду. Я співаю для людей.

-На сцені ти співав в оточенні красунь. Очі не розбігалися?

-Розбігалися, адже дівчата скидали накидки і залишался у спідньому.

-Ти для себе "Міс" обрав?

-Я бачив майже всіх дівчат, але не знаю їхні номери. Єдине, що пам'ятаю, що коли стояв за кулісами з правого боку, бачив попу четвертого номера. Гарна.

-Ти активно займаєшся спортом. А які в тебе вимоги до дівчат? Вона повинна бути обов'язково струнка-худа?

-Не обов'язково. Та дівчина, що зараз біля мене, ти її бачила, чесно скажу, вона спортом не займається. Вона почала в'язати і в неї так добре це виходить, вона має багато клієнтів. Може, ти зараз уявляєш собі якусь підстаркувати дівчину, яка сидить на качалці і щось в'яже. Ні, вона набрала команду людей і все в неї чудово. Я сам в шоці і трохи побоююся, що з часом вона почне заробляти більше за мене. А все почалося зі спору. На початку року вона запропонувала мені зв'язати светра. Каже: "Якщо зможу - поїдемо в Єгипет". Вона зв'язала і ми поїхали в Єгипет.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000