Персонажі

Дипломат Дмитро Кулеба готується переїхати до Франції

Дмитро Кулеба

Чиновника призначено на нову посаду

Дмитро Кулеба завітав на відкриття "Книжкового Арсеналу".

-Вітаємо вас з призначенням на посаду постійного представника України при Раді Європи. Тож тепер ми будемо з вами зустрчатися рідше, бо ви тепер більше будете часу проводити у Франції.

-Так, дійсно: на певний час ми з дружиною переїдемо у Страсбург, і будемо там працювати. Але по суті, функції залишаться ті самі - захищати Україну на міжнародній арені. Це наше друге закордонне відрядження. В перше ми 4 з половиною роки прожили у Відні. Зараз зберемося поїдемо, будемо жити і працювати у Страсбурзі. Сприймаю це, як частину своєї професі. Головне - це завжди повертатися додому.

-Чим будуть займатися рідні, поки ви будете представляти Україну на міжнародному рівні?

-Це було наше консенсусне рішення. Навіть наша 5-річна донька Люба також брала участь в сімейних переговорах. Думаю, що моя дружина знайде себе і у Страсбурзі. Вона зможе продовжити свою роботу, як громадський активіст. А син Єгор позитивно поставився до ідеї вчити французьку мову, що для мене стало сюрпризом. Його ця ідея захопила. Він дуже любить клуб "Парі Сен-Жермен", і тепер він буде ближче до ньго, перебуваючи у Страсбурзі.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000