Персонажі

Син Таїсії Повалій розповів, де вона зараз живе

Денис Повалій

Денис Повалій каже, що відома співачка й досі живе в Україні

Денис Повалій завітав на конкурс "Міс КІМО".

-Денисе, сьогодні ти завітав до своїх рідних стін. У 2006 році ти закінчив Інститут міжнародних відносин. З цих стін ти ким вийшов?

-Я міжнародний аналітик, стажувався в МЗС. Така робота - документи, заяви... Мені не сподобалося і я швидко звідтіля втік.

-Востаннє ми з тобою спілкувалися, коли ти щойно одружився. Як зараз сімейне життя? Чи, зважаючи на те, що ми тебе зустріли на конкурсі краси, ти зараз шукаєш собі наречену?

-Ось бачиш, на руці немає обручки, тому що я її не ношу, не звик. Насправді все добре. Подружнє життя виявилося не таким страшним, як здавалося.

-Таїсію Повалій, можливо, бабусею готуєтесь зробити?

-Можливо, хто знає. Моя дружина ще дуже молода, тому ще має час зайнятися собою, самореалізацією, а потім вже побачимо.

-За останні два роки про твою маму Таїсію Повалій згадують хіба що в Росії, а в Україні - хіба що в негативному світлі. Кажуть, що вона з чоловіком Ігорем Ліхутою давно живе в Росії, в них там квартира, кар'єра, все там.

-Насправді, вони живуть в Києві, там лише орендують квартиру, якщо є якісь зйомки та робота.

-Зараз твоїй мамі закидають, що вона співає в Росії - країні-агресорі. Навіть не згадують співпрацю з Партією Регіонів, це було давно і дехто в з партії залишився в Україні і сидить в Парламенті. Зараз більше претензія тому, що вона виступає в Росії.

-Мама, втративши тут роботу взагалі і маючи аудиторію не тільки в Росії, а і в Казахстані, Білорусі, перш за все працює для людей, для прихильників. І вони там не винні в тому, що йде війна. Але так склалося, що наші політики виріщують за нас, ділять нас на чорних та білих. І через те на її місці я робив би те ж саме. Ну, а як? Чи йти сюди каятися? Перед ким? Якщо ти потрапив в партію, а потім здвідти таким чином пішов... Я не знаю. Звісно, краще співати, а не тиснути на кнопку. Тут немає, чого засуджувати. Це моя думка і не тільки через те, що це моя мама.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000