Персонажі

Деніел Крейґ отримав від Катерини Осадчої вишиванку і розповів, як підтримує форму Бонда

Деніел Крейг

"Суперагент 007" ранок розпочинаєзі спортзалу

 

деніел_крейґ_mpeg4 деніел_крейґ_mpeg4  

-Містере Крейґ, рада познайомитись! У Лондон ми для вас привезли подарунок – це українська вишиванка. Сподіваюся, вам сподобається!

-Яка вона гарна, дякую!

-Це, звісно, не костюм від Тома Форда як носить Бонд у фільмі, але це ручна робота!

-Щиро дякую!

-Сподіваюся, ви коли-небудь її вдягнете.

-І не сумнівайтеся, обов'язково вдягну!

-Уже десять років для всього світу ви - Джеймс Бонд! "Спектр" – ваш четвертий фільм у цій ролі. А сам ви не стали за ці роки трохи Бондом? Ця ж роль напевно, накладає відбиток відповідальності, адже усі чекають від вас чогось супернеймовірного?

-Це виклик, надзвичайний виклик. Коли працюєш над такою роллю, прагнеш постійного самовдосконалення! Хочеться бути ще кращим Бондом, ніж раніше. І коли твоя попередня робота була успішною, вона сподобалася людям – це надихає та надає сил!

-Я знаю, що під час зйомок ви зазнали серйозних травм, адже в кадрі, як завжди, було багато трюків, бійок, переслідувань. Як почуваєтеся зараз?

-Ви знаєте, найскладніше – це не травми! Ми знімали вісім місяців, досить довго. Дуже важко бути далеко від дому, я сумував за своєю родиною. Але я все одно дуже люблю свою роботу та отримую від неї велике задоволення.

-Роль агента нуль-нуль-сім зобов'язує бути бездоганним. Як тримаєте таку відмінну фізичну форму?

-Так, Бонд повинен бути бездоганним. Я щодня ходжу до спортзалу, з цього починається кожен мій день.

-Жінки – важлива тема будь-якої серії бондіани. Цього разу вашою партнеркою стала Моніка Беллуччі – всесвітньо визнаний секс-символ. Чи не ревнувала вас дружина, акторка Рейчел Вайз?

-Ні, дружина не ревнує. Ми ж обоє актори і обоє звикли до цього за ці роки акторської роботи.

-Одна з колишніх подружок Джеймса Бонда – українка Ольга Куриленко! Чи підтримуєте ви стосунки з Ольгою? Чи стежите ви за її кар'єрою зараз?

-На жаль, у нас різні графіки і підтримувати тісні стосунки не вдається! Але очевидно, що в неї все прекрасно – гарні фільми, сильні ролі!

-Чи порівнюєте ви своїх напарниць – "жінок Бонда" в кожній новій серії? Чи не складно пристосовуватися до кожної нової "подружки"? За чотири фільми їх вже набереться з десяток!

-Я ніколи їх не порівнюю: Це було б жахливо з мого боку. Для цього фільму обрали неймовірних жінок – Моніка, Леа Сейду. Вони прекрасні акторки, мені неймовірно пощастило працювати з ними.

-У цьому фільмі Бонд, як завжди, багато подорожує – Мексика, Австрія, Італія! Ви також любите подорожувати. Після прем'єри "Спектру" вам, мабуть, потрібно трохи перепочити. Куди плануєте поїхати?

-Додому! Просто додому. Це те місце, де я хочу зараз бути.

-Цього вам і бажаю! Дякую!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000