Персонажі

Даша Малахова розповіла як і де їй освідчився коханий

Даша Малахова

Рестораторка знову вийде заміж у грудні

-Дашо, ти вирішила влаштувати свято гарбуза у своєму ресторані. Це свято ти влаштовувала у себе вдома, щоб воно згодом, коли в тебе з'явиться ресторан, перекочувало до ресторану для всіх дітей?

-На сьогодні гарбуз - це найдешевший продукт в Україні. І в принципі, він насправді найдешевший продукт у світі, ти знала про це? Вдома ми практикуємо сімейні речі, щось готуємо, щось вичавлюємо, щось нарізаємо. Тому все, що відбувається в моєму ресторані - це те, що відбувається вдома.

-Нещодавно стало відомо, що ти виходиш заміж. Свято буде у Львові. Як твій майбутній чоловік робив тобі пропозицію руки і серця?

-Це катастрофа! Я сиджу з таким червоним носом, в мене температура, ллється з носа, мене трусить. І тут заходить він і каже: "Ти знаєш, нам потрібно поговорити". І я думаю: "О, ні, тільки не зараз!" Я не знала, про що він буде говорити, але, як і все моє життя, все було трошки просто.

-Це буде твоє третє весілля. Можливо, третє весілля ти хочеш якесь особливе. Можливо, воно останнє.

-Чесно, я думала, що і попередні два будуть особливими. Львів нам допоможе створити гарну декорацію, а решта – це просто друзі. Це таке свято для дорослих.

-Кажуть про те, що ти виходиш заміж за свого фітнес-тренера. Він тебе тренував, а потім діло пішло далі. Це правда?

-Так, це правда. Я думаю, що це нормально. Це було дивно і для мого тата: декілька місяців він майже зі мною не спілкувався. Коли я розлучилася з Чабою, хоча ми спочатку розлучилися, потім я почала офіційно зустрічатися з Сергієм. Хоча Сергій був приводом для розлучення, навіть так.

-Те, що ти пішла від свого попереднього чоловік заради Сергія, це така відвертість. Чим він тебе звабив?

-Не знаю, я хотіла змінити своє життя і піти до залу. Я пішла в зал і змінила своє життя. Він просто сказав: "Ти молодець, в тебе все виходить, і ти не дурна. І ти класна, і все в тебе буде добре". А мені ніколи такого не казали. І я купилася.

-Тепер, коли вдома живе фітнес-тренер, точно всі харчуються правильно, займаються спортом. Не набирають зайві кілограми. Він тебе зважує щодня?

-Він є стимулом просто тому, що я бачу його. У нього чудова фігура, харчуємося ми завжди добре, спортсмен в родині ще нікому не заважав.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000