Персонажі

Даша Астаф'єва: "Я давно змирилася з тим, що завжди буду самотня"

Даша  Астаф'єва

Співачка розповіла, про якого чоловіка мріє Даша Астаф'єва виконала головну роль в комедії "Ніч Святого Валентина".

-Ти сьогодні одягнулася відповідно до назви фільму: ти романтична, в червоному, майже серце.

-Так, я довго обирала між класичною чорною сукнею, але брат сказав: "Досить чорного!"

-Ти сьогодні дуже одягнена, як для себе, зазвичай, ти вбрана більш відверто.

-Можу роздягтися.

-Ти у фільмі грала разом з відомим актором Кирилом Кяро, який в Україні прославився серіалом "Нюхач". Ти - непрофесійна акторка. Чи страшно було тобі грати з професійним актором?

-Так, але я дуже вдячна Кирилу, бо він дуже підтримував мене. Ми весь час репетирували, змінювали тексти. Звісно, я підозрювала, що такі ролі виходять, коли ти багато хвилюєшся, коли це схоже на твоє життя. Але я не знала, що все це відіграє таку роль в моєму особистому житті.

-Яку?

-Я давно змирилася з тим, що я самотня і що завжди буду самотня. Звісно, в глибині душі мені хочеться родину, дітей. Ця історія - це приклад дива. Потрібно вірити в дива, тоді вони втілюються в життя.

-Ти після зйомок в цій стрічці повірила, що можеш зустріти свою долю? Навіть сидячи в гінекологічному кріслі, як твоя героїня.

-Скажу, що це не найпікантніший епізод, це лише початок. І насправді ніхто з нас не знає, де зустріне своє кохання. Я зрозуміла, що якщо я вигадала собі принца, то потрібно вірити, потрібно чекати принца, а не погоджуватись на когось іншого.

-Твій принц має бути на білому коні?

-Він повинен бути таким, як я, тільки хлопчиком. Таким же навіженим. З такими ж поглядами на життя, щоб він мені ніколи не сказав: "А чому це ти оголена, а чому це ти без трусів?" Щоб ми мали спільні інтереси, щоб він також, як і я, мав бажання змінити цей світ на краще. 

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000