Персонажі

Чому Стас П'єха боїться одружуватись?

Стас П'єха

Співак проти, аби на його весіллі гості кричали "Гірко!"

-Стас, сьогодні ти прийшов на відкриття до свого найкращого українського друга Олександра Пономарьова і, напевно, розраховуєш на невелику знижку на запис.

Стас П'єха Стас П'єха  

-Стоп-стоп, ми так не домовлялися, я прийшов писатися безкоштовно! Насправді, я прийшов, тому що не бачив Сашу більше року.


-У першому сезоні шоу "Голос країни" ви дуже подружилися: і на дачу їздили разом, і на велосипедах каталися, і яблука збирали, ти навіть гроші позичав на зйомки кліпа у Києві. Як ви увесь цей час спілкувалися?


-Коли виникали якісь чутки, Саша мені дзвонив і уточнював, чи живий я та здоровий, чи одружився, чи ні, я йому усе розповідав сам.


-У пресі з'явилася інформація, що ти вже таємно одружився, було весілля, дівчина носить твоє прізвище і навіть реєструвалася під ним у мінському готелі. Де правда?


-Та треба одружитися… Більше того: треба продовжтит рід. Бо трапилося неймовірне: мене випередила молодша сестра, три тижні тому народила доньку.


-Чи плануєш ти тренуватися на племінниці Василісі як треба поводитися з маленькими дітьми?


-У плані памперсів – не готовий, хай трохи підросте, тоді я зможу їй щось розповісти, чомусь навчити. В мене є пісня – "колискова для доньки". Я написав її у 18 років, сподіваючись, що в мене колись буде донька, бо хлопчики – це неподобство, по собі пам'ятаю.  І я її не виконував, бо це було ні до чого, і відтепер я її присвячую племінниці і співаю на концертах.


-Твоя бабуся часто промовляється про твоє особисте життя. І ось нещодавно вона сказала: Стасик не одружився, але в нього – нова дівчина, тому про весілля ще рано казати.


-У бабусі дуже добра фантазія. Вона все бачить наперед, як провісник майбутнього. Але заради бабусиного щастя, свого та народного, я готовий одружитися! Але не зараз! Зараз я поки що на гастролях!


-Але сьогодні на вечірку ти прийшлов з дівчиною. Хто вона?


-Я прийшов з дівчиною та його подругою.


-Ти колись робив дівчині пропозицію?


-Ні, це повинно бути щось особливе, а моя фантазія у цьому напрямку не дуже розвинена. Ще я не дуже люблю весілля, усі ці збіговиська родичів, тьоть, дядь, крики "горько". Якщо на моєму весіллі хоч хтось крикне "горько!", той одразу отримає на горіхи! Якщо і грати весілля – то щоб воно не було шаблонним, а якимось оригінальним, на свіжому повітрі. Я на багатьох весіллях працюю, тому бачу, як це трапляється. Я хочу, щоб у мене все було інакше.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000