Персонажі

Чи відпустить Вірка Сердючка Андрія Данилка до армії?

Вірка Сердючка

Співачка розповіла, як економить у скрутні часи та чому не висловлюється про політику

Вірка стала запрошеною гостею на церемонії Yuna.

Вірка Сердючка Вірка Сердючка  


-Віро, сьогодні ви з мамою вдягнені дуже патріотично. Ти, напевно, придбала нову вишиванку, зважаючи на модні тенденції?


-Насправді, це стара вишиванка. На нову немає грошей.


-Скоріш за все корпоративів у Росії стало менше, олігархи російські можуть більше не запрошувати, а корпоративи у "Газпрома" взагалі у далекому минулому?


-Дивлячись у кого.


-У вас як?


-У нас все добре. Ми зараз не працюємо афішні концерті, такий час, я все розумію. Навіть не співала сьогодні. Не тому, що мені не заплатили, заради Бога! Люди хворіють, країна хворіє. Думаю, що ми вилікуємося. Коли я написала пісню "Все будет хорошо", я тоді дуже хворіла. Я почала її співати і вилікувалась.


-Віро, ти ж знаєш, що твоя фраза "Геть з України, москаль некрасивий!" зараз пішла в народ?


-Цьому виступу "Балерина", тоді я ще показувала номери, 12 років. Насправді, я знущалася над націоналістами, а перекрутили по-іншому, надали інший контекст. Взагалі  народна творчість дуже буває смішною іноді.


-Зараз в тебе є натхнення на щось нове?


-Зараз я багато пишу, але трохи почекайте, наші прихильники! Поки ще не час усе це показувати. Під час війни також були концерти, так? Шульженко їздила. Я себе також почуваю десь як Шульженко. Ми виступаємо багато, в нас живий концерт, не фонограма. Так, трішки в ноти не потрапляю, це не важливо, я співаю серцем. Не люблю, коли артисти висловлюються про політику. Це завжди якось… Я б також зараз сказала би ось про політику, якщо б це щось змінило. А давати привід для коментування в Інтернеті на кшталт "вбийся, суко, москалиха", ну навіщо?


-Якщо Андрія призвуть в армію, що робити будете?


-Я йому перекажу, він посміється. Справа у тому, що Андрій  в такому віці, що вже його не призвуть.


-А якщо буде загальна мобілізація?


-Такого не буде, я всім бажаю миру, слухайте своє серце, не будь агресивними! Все буде добре. Такі періоди трапляються і вони скінчаться!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000