Персонажі

Будинок в Таїланді, коктейлі та дискотеки: Злата Огнєвіч розповіла, як збирається відпочити після Нового року

Злата Огнєвіч

Співачка попрямує до улюбленого Таїланду

Днями Злата Огнєвіч взяла участь у концерті "Єврохіт".

-Після "Євробачення" деякі артисти записують одне з одним дуети. В тебе думки такі були?

-В мене був дует з переможем "Євробачення" від Азербайджану Ельдаром Гасімовим. Зараз не буду розкривати таємницю, але готуємо дует з одним з учасників "Євробачення".

-Хлопець чи дівчина?

-Хлопець. Думаю, з хлопцем номер завжди цікавіше спостерігати.

-У тебе зовсім скоро сольний концерт. ти будеш робити акробатичні трюки, і все це доволі небезпечно. Можна впасти. Що і трапилося на репетиції.

-В мене був забій руки, ноги. Я дуже хвилювалася, щоб це мені не заважало, але все нормально. Я не зважаю на це, бо потрібно працювати далі. нещодавно в мене були зйомки і я без страховки літала під куполом знімального павільйону. Перші два дублі дуже боялася, а потім з'являється друге дихання і ти вже не боїшся. Але перші два дублі я вчепилася в декорацію, щоб не впасти донизу. Вмовляла себе не дивитися униз, дивилася вперед.

-Сьогодні ти вже сучасна Снігурка. Якось готуєшся?

-Можливо, це буде Новий рік в Європі, але однозначно на сцені. Я знаю, де я буду січень проводити. Свій День народження буду проводити в Таїланді, вже взяла квитки. Шкаю затишний будиночок. Хочу сестер туди повезти, щоб гарно з дівчатами відпочити. Віскі, коктейлі, море, дискотеки. Я дуже цього чекаю.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000