Персонажі

Борис Барський розповів, як "Маски-шоу" змогли не посваритися за 30 років

Борис Барський

За словами коміка, під час сварок всі набирать води до рота

Ювілей комік-трупи "Маски-шоу", звісно, не обійшовся без Бориса Барського.

борис_барський_mpeg4 борис_барський_mpeg4  

-"Маски-шоу" - абсолютні рекордсмени у вітчиняному шоу-бізнесі, адже 30 років не протримався майже ніхто.

-Це має назву "Перлинне весілля", але нам ніхто ніколи не кричав "гірко" і ми не цілувалися. Я придумав вірш, що "Маски даже в 35, будуть ягодки опять". Кажуть, що "Негритянка в 45 - баба - чернослив опять".

-Ви ніколи не сварилися в колективі?

-Коли режисер на нас сварився, а це часто було після спектаклю, а після спетаклю ти наче голий, всі нерви ось тут, ззовні, і будь-яке слово може зробити боляче, тому як тільки він щаходив з червоним облияиччям в гримерку, ми набирали повні рти води і сиділи його так слухали. а він не міг довго сваритися бо починав сміятися.


-Гарний рецепт для будь-якого начальника.

-Так, це працює.

-Колись ви зі своїм колегою Георгієм Делієвим за компанію балотувалися до Одеської облради. Нещодавно країна знову пережила вибори. Чи не балотувалися ви цього разу?

-Ні, там зараз вже стільки тварин бігає, що нам там немає місця, це вже нецікаво. Все ж таки, кожна людина повинна виповнювати свою місію, ми свою роботу робимо добре. Якщо потрібно перемир'я, ми можемо прийти та помирити. Кличте нас до Верховної Ради, якщо не можете про щось домовитися. Ми приїдемо, виступимо і ви домовитеся.


-"Маски" були дуже популярні в Росії, ви часто їздили туди, часто знімалися. Чи зараз їздите? Чи запрошують з концертами?

-Так, часто телефонують, але ми відмовляємося. Пам'ятаю, в минулому році я приїджав. Серед росіян багато нормальних, а є такі, що надивилися телевізор. Вони підходили і казали: "Ми тебе захистимо" Я казав: "Від кого?" - "Ну, як же: російськомовних ображають". Я кажу: "Ось я виріс в Одесі, ми граємо в театрі моїх п'ять п'єс, вони всі написані російською мовою, я народний артист України, і від кого ти мене збираєшся захищати?"


-У вбранні сьогодні ви надихалися українським прапором?

-І цим також, але я подумав, що ти прийдеш в капелюшку обов'язково, а взагалі так, це мої кольори, я їх давно ношу.

-Яким персонажем надихалися, коли підбирали таку краватку?

-Це ручна робота. Це я також заради тебе одягнув.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000