Персонажі

"Фатмагюль" Берен Саат розповіла про своє казкове весілля в Лос-Анджелесі

Берен Саат

Акторка добре розважилася на своєму святі

 

берен_саат_mpeg4 берен_саат_mpeg4  

-Берен, раді знайомству! Після участі у серіалі "У чому винна Фатмагюль" ви стали знаменитою по всьому світу, і у нас в Україні також! Як справляєтеся зі славою?

-Так, ви знаєте це просто якесь божевілля. Серіал показали у більш ніж вісімдесяти країнах світу! Я отримую відгуки і повідомлення від прихильників навіть з Чилі та Мексики! Серіали "У чому винна Фатмагюль" та "Заборонене кохання" змінили моє життя назавжди! Кожна роль впливає на мене, після кожного проекту я внутрішньо зростаю.

-Тут у Канні ви презентуєте новий історичний серіал Кьосем! Чи були ви глядачкою серіалу "Роксолана. Величне століття", чи саме він слугував натхненням, коли погоджувалися на роль правительки Османської імперії?

-Так, звісно, я дивилася цей серіал! Він справді дуже успішний, і це стало мотивацією для мене зніматися у продовженні. Проте моя героїня Кьосем Султан дуже відрізняється від Гюррем та інших жінок у гаремі. Вона стала першою та єдиною королевою, скажімо так, Османської імперії, у якій до того не було жінок-правителів, адже це дуже патріархальна система. Але після того, як двоє її дітей у дуже ранньому віці зійшли на престол, Кьосем фактично керувала усією імперією впродовж сорока років! Турецька історія вражає!

-Як проводете час у Канні? Ви одна з найстильніших акторок Туреччини, тож, мабуть, не змогли відмовити собі у шопінгу?

-О, так! Це місто надзвичайно артистичне, воно надихає на творчіть! Звісно, я відвідала кілька крамниць. Ми представляємо тут наш серіал пресі та партнерам, і мені дуже сподобалася вечірка в турецькому стилі. Але, чесно кажучи, в акторській роботі мені завжди більше до вподоби власне процес знімання, а не всіх цих публічних проявів.

-І це говорить акторка, яка не сходить з обкладинок усіх модних  журналів Туреччини!

-Побічний ефект від роботи!

-Ви дуже часто приміряли весільну сукню в кадрі, а торік пішли під вінець у реальному житті! Церемонія проходила в Лос-Анджелесі, але жодних офіційних камер і журналістів там не було. Хоча ваш чоловік – теж публічна персона, він відомий у Туреччині співак!

-Ми з Кенаном робили свято для себе та своїх друзів. Девіз нашого весілля був такий: ми приїхали сюди розважатися! Тож, навряд чи ви б хотіли бачити все, що відбувалося на цій вечірці!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000