Персонажі

Московський чоловік Ірини Білик Аслан Ахмадов: "Для мене це третій шлюб"

Аслан Ахмадов

Чоловік розповів про стосунки з коханою на відстані

Аслан Ахмадов спеціально приїхав з Москви, щоб привітати кохану зі святом.

-Аслане, раді бачити вас в Україні. Ми з вами вперше спілкуємося після того, як ви одружилися з Іриною Білик. Це було і шоком для більшості, але, з іншого боку, всі чекали на пишне весілля. Чи буде весілля? Адже штамп у паспорті бачили всі, а сукню і смокінг ще не бачили.

-Для мене це вже третій шлюб і всі ці розкоші в мене в житті вже були. Як бачите, вони мене привели до третього шлюбу.

-Ви вважаєте, це погана прикмета?

-Думаю, якщо люди кохають один одного, необов'язково влаштовувати зі стосунків демонстрацію. Я в цьому необхідності не бачу. Якщо Іра захоче - я з задоволеням її підтримаю. Наприклад, я людина не релігіозна, а Іра вірить в Бога. Вона вважає, що дитину потрібно хрестити, я це підтримую. Чом би й ні?

-Ви живете в Москві, ваш син - у Києві. Чи думали ви про переїзд до України? Які плани? Шлюб на відстані, як правило, не витримує довго.

-Так. І це велика проблема. Ми самі не розуміли, що робимо. Малюк росте, і чим дорослішим стає, тим більше уваги потребує. Хочеться бачити його постійно, хочеться його обіймати, цілувати.

-Ви для себе вже вирішили, що буде далі? Можливо, переїдете до Києва, будете займатися стилем, фотографією, телебаченням?

-Вирогідно, ми розглядаємо різні варіанти. І, можливо, мені доведеться тут бувати частіше, не тому, що доведеться, а тому, що дуже хочеться. Тому що тут моя дитина.

-Як ви знайшли спільну мову зі старшим сином Ірини Білик?

-Ми друзі, у нас гарні стосунки. Коли я був дитиною, не уявляв, що у моїх батьків можуть бути інші стосунки. А сучасні діти по-іншому влаштовані. Я спілкуся і розумію, що мене прийняли. Це дорогого варте. Це велика довіра і я це дуже ціную, для мене це важливо.

-Ви для іменинниці не тільки батько сина, а ще й перший офіційний чоловік. Ірина довго зволікала зі шлюбом, мабуть, вас чекала. Ви робили пропозицію? Ставали на коліно? Дарували обручку? Як це було?

-Це відбулося взаємно. Ми ж не підлітки, мій перший шлюб стався, коли мені було 19 років. Зараз мені 43. Коли ти у такому віці, ти припиняєш думати про фантики, починаєш думати про щирі стосунки, про те, що робить людей по-справжньому щасливими. Щоб сказати людині, що я її кохаю, не потрібно нічого показувати, не потрібно робити з цього спектакль. Просто потрібно сказати, що ти кохаєш, щоб тобі повірили. Існують речі, які пояснення не потребують. Це сталося і я щасивий, і Ірина щаслива. Я не розумію, чому ми повинні комусь щось пояснювати.

-Це стало сюрпризом для всіх.

-Сюрприз для нас також. Ми знайомі давно і дуже тепло один до одного ставилися. І не уявляли, що це може перерости у дитину. Це таке щастя!

-Ви думаєте ще про дітей спільних?

-Цього б виростити.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000