Персонажі

Асія Ахат обурилася, що чоловіки обговорюють пластику Ганни Герман

Ассія Ахат

Співачка вважає, що жінки мають право покращувати свою зовнішність, коли захочуть

Асія_Ахат_mpeg4 Асія_Ахат_mpeg4  


-Асіє,ще з 90-х всі вас знали, як співачку-скрипальку. Потім ви зникли зі світських радарів на деякий час, були в Америці. Чим ви займаєтеся зараз?

-Я не вважаю, що Асія Ахат - це комерційний проект. Він спочатку не був комерційним. Мене кидало у різні боки: то я співала фальцетом, то субтоном. Була сама собі продюсер, робила, що хотіла. Набридло постійно доводити, що ти не верблюд і штовхатися ліктями. Не в моєму характері це. Але коли я пішла свідомо, зрозуміла,що мені цього не вистачає, що потрібно продовжувати і почала розуміти Йосипа Кобзона та Аллу Пугачову, яких зі сцени не вигнати. Працювати треба, коротше.

-Ви собі могли дозволити працювати,або ні, заробляти на концертах, або ні, тому що всі знають, що у вас заможній чоловік, успішний бізнесмен, власник мережі супермаркетів. Але криза вдарила по всіх. Зрештою, чи ви почали економити?

-Звісно, ми дуже економимо. Це правда.

-На чому?

-Ми передивилися зарплатні людям, які нам допомагають, не дозволяємо собі подорожі, які дозволяли кілька років тому.

-Раніше ви їздили на Мальдівські острови. Тепер - ні?

-Насправді, ми там були тільки раз. Є маса спонтанних подорожей, на День народження до друзів, які святкують у Канні, або Монако. Раніше дозволяли полетіти на два дні. Зараз спокійніше до цього ставимося.


-Я не відкрию для вас Америки, якщо скажу, що всі стежать за вашими змінами на обличчі. Багато про це пишуть. Ваша зовнішність, так чи інакше, весь час змінюється.

-Я періодично набираю зайві кілограми, з якими борюся і відвідую спортклуб щодня. Так, такі зміни є, а що стосується обличчя - я цього не бачу, і це спростовую.

-Всі роблять ін'єкції краси в якомусь віці, якщо щось в собі не подобається - не проблема це змінити.

-Так, мене обурюють чоловіки, які обговорюють жінок, які собі щось роблять, наприклад, Ганну Герман, останнім часом. Це гидко та вбого.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000