Персонажі

Вагітна Аніта Луценко розповіла, чому не поспішає виходити заміж

Аніта Луценко

Відома тренерка готується вперше стати мамою

Днями Аніта Луценко завітала на відкриття салону електрокарів у Києві.

-Аніто, вітаю з майбутнім поповненням в родині! Хто щасливий тато?

-Чоловік.

-Про вагітність вашу вже знають всі. Ви брали участь у дуже красивих фотосесіях, але вашого обранця поки що ніхто не бачив. Чи буде весілля? Чи отримали ви пропозицію руки і серця?

-Поки що я без каблучок, чекаю. Але сказала одразу, що не хочу бути у весільній сукні і з животом. Тому я б сама цей момент відклала трохи, щоб дочекатися, коли все буде красиво.

-Кого чекаєте?

-Дівчинку.

-Вже вигадали ім'я? У вас незвичне ім'я, ім'я у дівчинки також буде екзотичним?

-Так. Поки не кажемо, але можу сказати. що коли побачили на тесті дві полоски, одразу й назвали, ще не знаючи, що дівчинка.

-Ви - за здоровий спосіб життя. Кілька сезонів поспіль ви були тренером шоу "Зважені та щасливі", де тренували і змушували людей худнути. Що ви робите, аби залишатися стрункою і позбавитися цього постійного відчуття голоду, який переслідує вагітних жінок?

-Головне не позбавитися почуття гумору, над собою також. Зараз у мене +10 кілограмів. Я жартую, що вони всі у груди пішли. Мій хлопець каже: "Давай одразу другу дитину, тільки б ти не худла. Щоб не було кубиків пресу". Я їм більше, ніж до цього, можу і піцу з'їсти, і круасан. Це такий чудовий спокійний стан, а тебе за це хвалять та кажуть: "Ти щодня стаєш краще! І попа краще, і груди кращі".

-Ви точно знаєте, як швидко повернутися після вагітності у початкову форму.

-В мене за планом через 2 місяці після пологів - знятися на обкладинку для своєї книги. Тому це для мене стимул не наїдатися.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000