Персонажі

Мер Львова Андрій Садовий поділився секретом міцного шлюбу

Андрій Садовий

Міський голова Львова радить ніколи не сперечатися з жінками

Андрій Садовий разом з дружиною відвідав відкриття дрругого сезону Kavalier Beach Club.

-Після того, як Джамала перемогла у "Євробаченні", ви одним з перших серед всіх міських голів заявили про те, що Львів хотів би прийняти у себе "Єврбачення". Ви так впевнені в своїх силах та силах міста?

-Не хочу перетягувати ковдру, яке місто краще. Думаю, потрібно би запросити фахівців з Європейської мовної спілки, щоб вони приїхали подивилися всі локації і сказали, де краще провести. Звичайно, маємо свої переваги: це і "Євро 2012" , і чемпіонат світу з шахів, який ми провели. Це великий досвід, інфраструктура. Ми готові підставити плече, завжди.

-Джамала вже була у вас в гостях, ви показували їй Львів з оглядового майданчику на ратуші. Про що говорили?

-Про її мужність, тому що це сильна жінка, яка принесла перемогу, яка нам сьгодні дуже потрібна. Тому в неї всі закохані.

-Катю, завжди кажуть, що чоловік - голова, а дружина - шия. Трапляються якісь рішення вашого чоловіка, проти яких ви проти?

-Є випадки, коли я маю свою думку.

-Ви сваритеся через це?

-Дам вам пораду: ніколи не можна сваритися з жінками, це є дурного робота. Якщо жінка не права, вона сама це зрозуміє. А будеш сваритися, тільки зіпсуєш собі здоров'я. Тому я всім раджу - не сваріться, слухайте, кивайте головою та робіть по-своєму.

-Чи ви задоволені, як ваші діти закінчили навчальний рік?

-Я задоволена, що вони закінчили цей навчальний рік.

- І ми задоволені. Я деколи сильно нервуюся, тому що Катерина дуже сувора. Завдяки їй хлопці мають гарні оцінки, вона дуже вимоглива. Я не можу бути таким суворим, я добрий.

-А я вчуся бути доброю.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000