Персонажі

Андрій Хливнюк розповів про свої стосунки з алкоголем та наркотиками

6_6

Музикант розповів, як відпочивають рокери

-Андрію, сьогодні ти у незвичній для себе ролі, ти готуєш коктейлі. Існує думка про те, що рокери пиячать. І в піснях твоїх багато є про алкоголь, і на концертах ти багато про це жартуєш.

-Як-то кажуть: "Щасливих людей зустрічав багато, але тверезих серед них не було". У нашій справі така штука - не спіймали - ти не крадій.

-Дехто перед концертом для настрою, а хтось – після - влаштовує великі паті. Як у "Бумбоксі"?

-Про мене взагалі кажуть, що я на сцену не виходжу без 300 грамів. Але це ж не значить, що це правда.

-А що правда?

-Я з алкоголем та наркотиками дружу, але не так сильно, як розповідають. Особливо з наркотиками зовсім не дружу. Ти себе не контролюєш, потім може бути соромно, а ще гірше, ти можеш бути винен в якомусь порушенні закону. А я б цього не хотів.

-А після концертів відсвяткувати?

-Ти ж з нами була тоді, чому ти питаєш? Вона їздить за нами років 4 . Кого ви слухаєте?

-Кажуть, що рокери дивани з вікон викидають.

-Зараз такі часи, що самі рокери чекають, щоб хтось той диван викинув, щоб впіймати. Одного разу у Запоріжжі ми вирішили з двома рок-гуртами і одним поп-гуртом піти в стріп в "Інтуристі". Вирішили, що у дискотеці по брейк-дансу ми вже перемогли. Тому вирішили зробити вихідний дівчатам, які працюють у тому стріпі. Якщо скинутись, то їхня зміна коштує недорого. Вирішили, що ми їх звільняємо і показуємо іншим комівояжерам, щоб вони більше ніколи не ходили у Запоріжжі у стріп. На жаль, ми не дійшли, мене просто не донесли, а інші хлопці погубилися в дорозі. Але ти тільки в "Світському житті" про це не розповідай, а то мене вся країна пияком вважатиме.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000