Персонажі

Данилко розповів, як посварився з Кіркоровим через SunSay: "Зачем зарезал мальчика?"

Данілко_1

Артист поділився враженнями від нацвідбору "Євробачення"

 

-Андрію, вітаю тебе! В нас вже традиція з тобою зустрічатися в барах. Трохи більше, ніж рік тому, ми з тобою сиділи в Берліні, тепер зустрілися у барі в Києві. Тим паче, є про що поговорити. Але спочатку зробимо замовлення.

-Давай замовимо каву.

-"Євробачення" - важлива історія в твоєму житті. Ти посів друге місце, ти серйозно ставишся до цього конкурсу. Я помітила, що ти все ж таки нервував, коли був у журі.

-Я вперше був в такій ролі. Зараз я би не хотів взагалі з'являтися на екрані, але мені зателефонували і запропонували новий формат. І я подумав: "Яке щастя, хоч раз відбір не буде схожий на ковгосп". Там же які учасники постійно брали участь? Якийсь "Тарас Торба", "Микола Стицьків", гурт "Анжела". Я думав, що вперше члени журі мають стосунок до конкурсу, тому, я думав, буде справедливо, і по-дорогому, і чемно, але я трохи помилився.

-Ти не задоволений результатом?

-В мене залишився осад. Якщо ви запрошуєте мене, як члена журі, то в рамках я повинен говорити речі, які можуть не сподобатися.

-Ти був найкритичнішим з суддів, всім учасникам ти казав правду у вічі.

-Не можна, щоб сиділо таке солодке журі. Потрібно ж, щоб дивитися було цікаво. Чи давайте сядемо і будемо облизувати когось? Дай їм, Боже, здоров'я.

-Як ти оцінюєш шанси Джамали? Яке ти їй пророкуєш місце?

-Я ж не Ванга. На "Євробаченні" нічого передрікати не можна. Хто міг подумати про перемогу гурту "Лорді"? Думаю, яке щастя, що вони виграли. Запитай мене, чому.

-Чому? Тому що вони оригінальні?

-Тому що це, все ж таки, шоу-конкурс, не політична трибуна, не конкурс вокалістів. Якщо там виступає Вірка Сердючка, або гурт "Лорді" - це передбачає якесь свято. На конкурсі усі країни відпочивають, всі цілуються, обіймаються, лише Білорусь, Росія та Україна сидять, не вітаються, мають свої вечірки і таке інше. Відчувають увесь цей тиск, нерви. Якщо ти не в п'ятірці - втрачаєш свідомість. Не потрібно так до цього ставитися!

-Які маєш поради для Джамали? До тебе за коментарем зверталися навіть російські ЗМІ про политичне підґрунтя, про Крим.

-Вона розповідає історію своєї прабабці. Коли почали говорити, що в неї антиросійська пісня і що Костя Меладзе підтримує антиросійську пісню, кажу: "Яка маячня!". Якщо "1944", тоді, виходить, це антирадянська пісня. Чому вона не може розповісти цю історію, в чому проблема?

-Але це ми розуміємо, а в Держдумі думають інакше.

-Нехай вип'ють заспокійливе. "Євробачення" - конкурс не для слабаків. От я сидів в журі, не думав образити когось і все одно осад якоїсь помийки існує. Чому? Завжди якийсь бруд, бачать те, чого немає. Особливо коли мова зайшла про пісню Сансея, до якого я чудово ставлюся. Він мав чудовий номер, але пісня стара і не за правилами. Мені одразу ж: "Навіщо ти "зарізав" хлопчика?" Я одразу себе уявив з окривавленими руками.-Перед фіналом ти казав, що краще, щоб хлопець представляв країну.

-Бо від нас завжди дівчата їздять. Мені здається, що Сансей – гарний хлопець, міг би там гарно показати себе. Але правила є правила, це ж не я придумав. І коли почали закидати мої близькі друзі… Писали навіть з Москви: "Що він тобі зробив?"

-Ну, що: по пиву?

-Давай.

-Хто саме тобі телефонував з Росії та закидав тобі, що ти "завалив" Сансея?

-Писав Філіп. Вони не знайомі, він дивився, як глядач онлайн- відбір. Написав в серцях і я також в серцях відповів. Це ж взагалі не так.

-В Національному відборі брав участь гурт "НеАнгели". У вас спільний продюсер Юрій Нікітін. Тобто, тобі цей гурт не чужий. Ти спілкувався з дівчатами після відбору? Якось їх заспокоював?

-Ні, я ж не лікар, щоб заспокоювати, вони також бійці.

-Вони штурмували Нацвідбір втретє, і втретє фіаско.

-Я вважаю, що це великий досвід, вони виступили гарно. Я бачу більше плюсів в цьому, ніж мінусів.

-Рік тому в Берліні ти розповідав, що не дуже в тебе зі здоров'ям. Як ти зараз почуваєшся, бо ти був на лікуванні в Німеччині. Чи тобі допомогли?

-Дива не сталося. То в мене кашель, то нежить. Приходжу до лікаря і він мені виписав все, окрім розстрілу. Це я вже так його вивів! Ішов на масаж. Він повинен бути розслаблюючим, там щось мені ллють на шкіру, масують в чотири руки. А цей масаж мене нервував. я весь час кашляв. Так сильно, що масажисти від мене відскочили, подумали, що в мене епілепсія. Думаю, навіщо мені ці масажі?

-Лікарі сказали, що тебе нічого не тішить.

-Мені цей час не подобається взагалі. Що сталося з людьми, тих, кого ти знав? В них в голові такі зміни, що ти тільки думаєш: "О, Боже!"

-Якось ти розповідав, що телефонували тобі з невизнаної ДНР, офіційно запрошували в окупований Донецьк?

-"Алло, доброго дня, Андрію! Це "Новоросія", ДНР". – Кажу: "Не сходьте з розуму!" Мені ось це формулювання… Не можу це прийняти. Це, звісно, не смішно в контексті подій, але коли тобі це говорять телефоном…

-А що від тебе хотіли?

-Коментар з приводу того, яка я зірка в "ДНР". Через те, що я не даю інтерв'ю. Я не люблю їх давати, тільки тобі люблю.

-А потім ці інтерв'ю ріжуть на маленькі шматочки і видають на каналі "НТВ".

-Так, виходять інтерв'ю про те, що в Києві я живу, як в тюрмі, і що я мешкаю в Німеччині. Телефонують, питають, як мені в Німеччині живеться.

-Дякую за відверту розмову. Що б ти побажав Джамалі?

-Не думати про те, яке місце вона посяде, їй потрібно добре виступити і це дасть результат.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000