Персонажі

Андре Тан вдягнув олімпійців, "Укрзалізницю", "МакДональдс" та фіскальну службу

Андре Тан

Дизайнер виконує місіюю: "в кожен дім по Тану"

-Андрію, вітаю тебе з презентацією колекції! Вітаю з 15-річчям бренду. Пам'ятаєш першого зіркового клієнта? Як ти хвилювався?

-Це була Іра Білик. Я її дуже любив в дитинстві. Для мене вона була зіркою світового масштабу. Це була її перша сукня після великого схудення, то був її перший російськомовний кліп. Ще у Харкові мене помітила на конкурсі молодих дизайнерів Наташа Могилевська, тоді вона у мене придбала всю колекцію. В 2003 році в мене була повністю біла колекція, і ось вона її купила, бо вона мала новий концепт: "Я оновлююсь".

-Зараз пройшло 15 років, є лінія для дому, ти одягаєш і прикордонників, і олімпійських спортсменів. Зараз ще будеш одягати фіскальну службу. Тобто, всі будуть ходити в одязі від Андре Тана. Що далі?

-Навіть "МакДональдс" в моєму одязі. Можу сказати, що моя місія була: в кожний дім по Тану і я благороно йду до цієї мети.

-Цього сезону обличчям будинку Andre Tan стала Оля Полякова. Вона приховує, скільки ти заплатив за те, аби вона стала обличчям, але ти, як дизайнер, можеш розкрити цю комерційну таємницю.

-Гроші - це лише фантики та папірці. Найголовніше - це людські стосунки.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000