Персонажі

У Андре Тана народилася перша донька

Андре Тан

Дизайнер каже, що йому подобається бути татусем

Андре Тан презентував свою нову колекцію одягу на Українському тижні моди.

-Андрію, вітаю тебе з черговим показом! До цього показу ти готувався в особливій атмосфері, тому що в тебе народилася донька.

-Катю, від тебе нічого не приховаєш!

-Скільки доньці? Як назвали? Як тобі - бути татом?

-Назвали Сонею. Вона повністю змінила моє життя. Сама розумієш, коли в дітей починаються коліки та газики і ти не знаєш, як допомогти... Я вже знаю всі аптеки поруч з будинком, тому що вночі та вдень купував ліки. Аліна розминає їй ніжки, а я допомагаю. Були безсонні ночі.

-Донька більше схожа на Аліну?

-Так, і слава Богу! Ти ж бачиш мій ніс - картоплею, кому таке потрібно для дівчинки? Але можу сказати, що я дуже активно беру участь у вихованні, бо мені подобається це робити! Мені подобається змінювати підгузки, купати, перевдягати. Я часто подорожую, купую тканини, фурнітуру. І з кожної подорожі я привожу купу суконь для доньки! У Соні гардероб вже майже як у мами.

-Тепер потрібно створити дитячу колекцію від Андре Тана.

-Мені зараз більш цікава лінія для вагітних, тому що немає гарного одягу для вагітних. В основному, якісь жахливі сукні, на кшталт: "забудь про секс на три роки". А жінки під час вагітності дуже сексуальні! І хочеться, щоб вона носила не мішки, а красиві, сексуальні сукні.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000