Персонажі

Андре Тан розповів, як "утеплив" спортсменів перед Олімпіадою в Ріо

1_13

Дизайнер розповів, навіщо створив для колекції олімпійської форми жакети

Днями дизайнер презентував колекцію олімпійського одягу для Збірної України.

-Андрію, взятися за дизайн спортивної форми - доволі відповідально. В Америці це Ральф Лорен, у Великій Британії це Стелла Маккартні, в Україні - це Андре Тан. У різні часи українські олімпійці буди незадоволені формою.

-Це було пов'язано з тим, що раніше нашу українську олімпійську збірну одягала Росія. Тому я вважаю, що зараз все зміниться.

-Чи дослухався ти до побажань спортменів? Як вони мають виглядати, як мають почуватися?

-Більше, звісно, я дослухався до того, як вони в ній себе мають почувати. Тому що як виглядати - за це відповідаю я, бо я дизайнер. А щодо комфорту в одязі: вони багато дали рекомендацій. Як правильно підняти ногу, ми вносили зміни в лекала штанів, легінсів і так далі. Для мене дуже важливо було, щоб форма була дуже яскравою, тому що Бразилія - це яскрава країна і потрібно було, щоб коли на парад виходить наша збірна, було видно за 3 кілометри.

-Як ти намагався зробити універсальні сукні та костюми? Адже спортсмени різні, хтось маленький, хтось - великий.

-Найкапризнішими виявилися дівчата. Бо минулого разу на Олімпіаді у Лондоні вони дуже сильно змерзли. Тому вони просили від мене обов'язково до суконь пошити їм жакети, пальто і так далі. Я кажу: "Ви їдете в літо!" - "Але ж там зараз зима! Там холодно, тому, Андре, утеплюй нас!" Я вже думав про теплу тканину. Та, врешті-решт, запропонував їм жакети, не дивлячись на рукав у три чверті. Думаю, що не замернуть.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000