Персонажі

Анатолій Хостікоєв поїде в Магадан на День народження колишнього прес-секретаря Путіна

Анатолій Хостікоєв

Актор привітає свого давнього друга мандрівника Михайла Кожухова

-Про вашу дачу на Десні ходять легенди серед акторів. Не так багато акторів можуть собі дозволити їхати кудись, щось саджати, десь відпочивати, тому що весь час зайняті у театрі та антрепризах.


-Там 5 соток. Поруч зі мною величезні хороми. Ми там 20 років живемо на тих 5 сотках. Зараз розповім чудову історію: взимку, може 3 роки тому, було навалило багато снігу і не могли проїхати машини, і був величезний мороз. Я приїхав на своїй "Ниві" один на дачу. Зайшов, а там тепло, там дві кімнати. Включив телевізор. І так гарно було, був кон'як, ще щось таке. І п'ю я той кон'як, прийняв душ. Хотів відчути себе щасливим. Роздягся, знаючи, що довкола нікого немає. Вийшов на двір. Дивлюся на той місяць та як завию! Раптом дивлюся - приїхав мій сусід, саме в той момент, коли я стояв та вив. Він відкривав свою хвітрку і побачив мене, він досі зі мною не вітається.

-Цього року ювілей у вашого друга телемандрівника Михайла Кожухова, екс-пресс-секретаря Володимира Путіна. Чи запросили вас на ювілей?

-Десь днів, може, 20 тому зателефонував мені Міша вночі, о 3 годині і каже: "Слухай, мені сумно, ти приїдеш? Я придумав маршрут, ми їдемо в Магадан, будемо спукатися по ріці". Кажу: "Може, ти краше до нас? В нас така Десна". А він каже: "Ні, поїдемо в Магадан". Думаю, що приїду до нього. Коли я приїжджаю в Москву, він збирає друзів, щоб подивилися на "хохла", як вони мене звуть. Але я бачу, як він лбить мене показати друзям і тримаю марку. І повірте мені, після тих наших зустрічей вони потроху починають розмовляти українською мовою.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000