Персонажі

Анастасія Приходько розповіла про свій поцілунок з дівчиною

Анастасія Приходько

Співачка стверджує, що поцілунок був не справжній

 

prihodko_ogonek prihodko_ogonek  

-Настю, зараз тобі, як молодій мамі, потрібно поєднувати кар'єру і материнство. Друга дитина - це інші відчуття?

-Зовсім інші. До того ж, в мене хлопчик. Якщо дівчинку я пестила, то з хлопчиком в мене більше розмов. Я йому читаю книжечки, він дуже любить, коли я йому співаю дітячих пісень. Доньці це зовсім не подобалося, вона починала плакати. А він так слухає пісні про Умку, мамонтеня, єнота. Це зовсім інші відчуття.

-Я так розумію, що старша донька почала ревнувати?

-Є няні, які допомагають, але вона починає гірко плакати, каже: "Це моя няня! Це моя бабуся!" Якщо я прошу допомогу, каже: "Все, я не хочу його!" Зараз вона почала розуміти, що це брат. Якщо я буду давати й більше любові, то вона, мабуть, перестане ревнувати.

-Нещодавно ти знову побувала на сході. Ти тепер мама двох дітей, а все одно ризикуєш та їдеш з концертами там, де гаряче.

-Так, було небепечно в Попасній, бо з тієї сторони дізналися, що я була в місті. Мене не те, що трусило, здавалося, що вся душа з мене вийшла. Я дуже хвилювалася, бо на концерті було багат дітей. А в Попасній тільки починають люди туди повертатися. І я боялся, щоб нічого за моєї вини не трапилося. Зали були повні, люди чекали. Я розумію, що зараз їм це потрібно, вони повинні відчувати, що потрібні.

-Нещодавно вийшов твій новий кліп,де ти постала в незвичній ролі: в образі чоловіка і навіть з дівчиною цілувалася.

-Це був поцілунок не по-справжньому. це гра така, хочеться мені. До театрального мама не пустила, хоч зараз відіграюся.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000