Персонажі

Анастасія Приходько: "Якщо не поїду на "Євробачення", буду змінювати свою кар'єру"

Анастасія Приходько

Співачка розповіла, що дуже засмутиться через поразку у Національному відборі

приходько_mpeg4 приходько_mpeg4  

-Настю, коли ти брала участь в "Євробаченні" в Москві, твоїм продюсером був Костянтин Меладзе. Тепер ти береш участь у Національному відборі в Україні і, знову ж таки, разом з Костянтином Меладзе. Тепер він продюсер шоу. Тоді ви розійшлися не дуже добре, які стосунки зараз?

-Вже стільки років пройшло, вже нормальні стосунки. Звісно, я дуже нервувала, коли знову пішла на кастинг, і коли мене Костя побачив, сказав: "Це якесь дежавю". Тому що я не знала, що він там буде продюсером. Це було, як вісім років тому. Я хвилююся дуже. Це втретє, коли я намагаюся поїхати на "Євробачення" від України. Бог любить трійцю, але це в останній раз. Якщо не пройду, буду вічно учасником Національного відбору.

-Як ти розцінюєш свої шанси?

-У сто відсотків.

-Самовпевненно.

-А що робити без самовпевеності? Це моя мрія. Тому хочу вірити в найкраще. Віпю в себе, тим більше, вже була там, знаю цю кухню, деякі секрети. Це складно, але я до цього готова.

-В тебе двоє дітей, один зовсім маленький і ти ось так вирішуєш їхати. А це кілька місяців постійної роботи. Ти до цього готова?

-Коли діти підростуть, вони мене зрозуміють. Зараз таке життя, що не можна просто сидіти вдома. Але, думаю, якщо я не поїду, то буду вдома сидіти в депресії.

-Тобто, маєш два варіанти: або їдеш на "Євробачення", або просто впадаєш в депресію і сидиш вдома?

-Для мене це важливий крок. І для мене, і для моєї кар'єри: або я їду, або буду щось змінювати. Це сто відсотків.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000