Персонажі

Анастасія Приходько розповіла, чому не пустила чоловіка на пологи

Анастасія Приходько

Співачка дала перше телеінтерв'ю після народження сина

 
prixodko_mpeg4 prixodko_mpeg4  
-Настю, вітаю з народженням другої дитини! Всю свою вагітність ти приховувала від загалу те, що ти при надії і розповіла вже, коли син народився. 
 
-Ховалася я тому, що навколо зараз дуже багато негативу, а я - людина, яка з багатьма воює. Тому не хотілося, щоб в Росії про це знали, дитина тут не при чому.
 
-Ти приховуєш ім'я сина. Як все ж таки назвали?
 
-Гордій. Гордій Олександрович. Народився вагою у 4200, 57 сантиметрів. Я не знаю, як це в мене вийшло.
 
-Протягом вагітності ти не збавляла обретів: виступала в зоні АТО, на звільнених територіях, була у величезному турі по Америці.
 
-Мій чоловік тоді одразу сказав, що буде зі мною будь-де. Полетів зі мною в Америку, був в Іспанії, по всій Україні їздив зі мною, підтримував мене. Тому мені не дуже страшно було, я не була самотня.
 
-Зараз більшість жінок народжують разом з чоловіками. Ти чоловіка закрила у сусідній кімнаті і до пологової зали його не пустила. 
 
-Це моя думка. Мені здається, жінка не дуже привабливо виглядає в цей момент. А чоловіки дуже чутливо це сприймають. Це робота, велика праця. Мені було простіше, коли була тільки я та акушер. Коли мені ставлять задачі, я повинна їх виконувати, а не думати про те, як я в цей момент виглядаю. Тому що це важливо. Чоловік не повинен це бачити, це не той процес, насправді. Тому він мене підтримав на початку, а потім я його відправила.
 
-Чи відомо тобі, що таке післяпологова депресія? 
 
-Вчора розмовляла зі Сніжаною Єгоровою, яка має п'ятьох дітей, я питала: "Як?" А вона каже: "Мені здається, що ти будеш багатодітною мамою". Депресії немає, я не знаю, що це таке. 
 
-Вже на другий день після пологів ти виклала світлини у соцмережі і показала плаский живіт. Як тобі вдалося одразу повернутися до майже ідеальної форми?
 
-Я набрала 15 кілограмів, але зараз я в одязі, який носила до вагітності. Я не знаю, як це сталося. Тим більше, що набрала так багато. Напевно, Бог допоміг.  
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000