Персонажі

Амадор Лопес за 15 років життя в Україні назбирав на власне житло

Амадор Лопес

На разі хореограф зайнятий ремонтом

-Амадоре, зважаючи на те, що сьогодні ми зустрілися на відкритті меблевого салону, питаю, який в тебе дизайн інтер'єру?

-Якщо чесно, в мене поки що немає ніякого, тому що за 15 років, що я мешкаю в Україні, не мав власного житла. Та зовсім нещодавно придбав маленький, але затишний будиночок у Києві. Я сюди наче в рай потрапив: і те хочеться і це хочеться. 

-Ремонт - це окрема сторінка в житті кожної людини. Якщо він відбувається, то йдуть не тільки всі гроші,  а й всі нерви. Як в твоєму випадку? В якому стилі буде будинок?

-Хочу, щоб це було практично, щоб вийшов справжній чоловічий будинок, але щоб було затишно. Тому дуже складно поєднати метал та дерево, і тканини, і розпис на стінах. Тобто, буде дуже незвично. Але я нікуди не поспішаю. Я 15 років цього чекав, тому нехай краще буде йти все повільно. Найголовніше - це отримувати задоволення від того, що заходиш до свого будинку.

-Як довго складав? Можливо, взяв кредит у банку?

 -Відкладав, друзі допомогли - зайняли гроші. Як же без цього? Адже кредит зараз неможливий. Слава Богу, є друзі, які зрозуміли, що я цього хочу, тому допомогли.

-Чи повне в тебе порозуміння з будівельниками? 

-Навіть якщо вони мене не розуміють, я беру пензлик і кажу: хочу так, так і так. З нами працює також дизайнер. Дуже важливо знайомився з кожним. Вони приїхали з Західної України, мені дуже радили. Найважливіше робити це з душею, не заради грошей, а тому, що вони люблять свою справу. Тому все добре.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000