Персонажі

Амадор Лопес може танцями лікувати депресію

Амадор Лопес

Українець з Венесуели має свій спосіб боротьби з поганим настроєм

Днями Амадор Лопес та гурт RUMBERO'S дали великий концерт у Києві.

-Амадоре, сьогодні у шоу будуть танці з усього світу. І ці гарячі танці допомагають подолати депресію, яка трапляється у таку важку, затяжну, депресивну осінь.

-Це точно, коли ми ставимо танці, отримуємо багато задоволення. Ми любимо подорожувати з колективом, тому нам хотілося у цю пору року, коли всі готуються до зими, показати людям, що радість всередині нас. Саме щоб бразильський карнавал був всередині у кожного українця.

-Серед цих народних танців немає українського. Ти вмієш танцювати українські?

-Можу навіть показати. По секрету, коли Руслана виграла "Євробачення", я на дискотеці краще за всіх танцював гопака, у присядку. Я обожнюю українську культуру і хочу зробити справжній український з вишиванками карнавал.

-У Амадора був гопак в шоу "Танцюю для тебе" на "1+1". Тоді він дійсно поставив незабутню танцювальну постановку в українському стилі. Тому у нас є в арсеналі цей танок.

-Чи дійсно танці лікують від депресії? Восени ця тема актуальна.

-Стовідсотково! Навіть моя мама каже: "Амадоре, всі проблеми лікуються танцями". Тому танцюйте, посміхайтесь, співайте, і все буде добре. Я точно знаю, що танцями можна лікувати і депресію, і поганий настрій, навіть деякі хвороби.

-Сьогодні будуть професійні танці. А ти не думав влаштувати таке шоу зі своїми учнями-аматорами?

-Я можу сказати, що сьогодні деякі наші учні також будуть танцювати сьогодні. Уяви, яке велике щастя для цих людей, які вранці працюють у банку, а увечері одягнуть костюми і вийдуть на сцену. Для них це таке щастя! І для мене! Я пишаюся, що це наші учні.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000