Персонажі

Алла Мазур: "Інколи я почуваю себе пересувною телестанцією"

Алла Мазур

Телеведуча розповіла, про що розмовляє з таксистами

Алла Мазур всьоме отримала нагороду "Телетріумф".
-Алло, щиро вітаю вас з черговим "Телетріумфом" у вашому житті! Це вже сьомий. Сьогодні сподівалися на перемогу?

-Весь кайф "Телетріумфу" в тому, що це чесне змагання і інтрига тримається до останнього. Ми, звичайно, боремося, працюємо, намагаємося підняти собі планку. Тому, чесно кажучи, доволі пильне конкурентне середовище. Дуже цікаві дівчата, я з захопленням стежу за їхньою роботою.

-У вас питають про новини звичайні люди на вулиці?

-Іноді відчуваю себе пересувною телестанцією, мобільним випуском новин. Тому що іноді я переказую, що є нового, дуже часто ми розпочинаємо розмову з ким завгодно - з таксистом, з продавцем, в приймальні у хімчистці. Що відбувається і що далі буде? Іноді я беру на себе сміливість переказувати всі аналітичні викладки, які вже прочитала, і розповідаю, що може бути далі.

-Чи буде у вас зимовий відпочинок? Ви любите відпочивати з сином. Чи дають вам якусь маленьку відпустку на Різдво?

-Артем дуже цього чекає. Ми так зраділи першому снігу, що вже вибралися туди. Неподалік від дому є гірки. Ми спеціально купили собі льодянки, і спускаємося на них. Наше нове придбання – сніголіпи. Правда, ми там зустріли одного хлопчика і ми з його мамою намагалися бути осторонь, щоб подивитися, як хлопці з цим впораються. Та хлопці нас сказали, що ми їх боїмося. Тоді мами взяли до рук сніголіпи, наліпили собі арсенал цілий і у нас була прекрасна битва сніжками, це було чудово. Думаю, на канікулах будемо це повторювати.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000