Персонажі

Алла Костромічова розповіла, як літає з малим сином в бізнес-класі

Алла Костромічова

Супермодель привчає малюка до подорожей з народження

-Алло, ти прилетіла нещодавно з Нью-Йорка, де мешкаєш разом з чоловіком і сином заради телепроекту. Чи півторарічний син прилетів з тобою?

-Ти не уявляєш, як на мене дивилися усі пасажири бізнес-класу, коли я зайшла з малою дитиною! Вони мене, напевно, усі заочно зненавиділи, але я летіла з Сальваторе сама і він молодець - спав увесь рейс, врятував мене.

-Як син сприймає ці переїзди з однієї країни в іншу?

-Оскільки я з ним спілкуюся виключно рідною мовою, і няня (вона звідси), також. Думаю, що він навіть не зрозумів, що щось змінилося. Я дуже не хочу, щоб він був таким собі іноземцем. Мені дуже хочеться зберегти нашу культуру: я читаю йому наші книжки. Тому я дуже рада, що він тут, думаю, тут він себе почуває добре не почуває себе американцем.

-Ми не бачилися півроку. За цей час президентом Америки став Дональд Трамп, який славиться своєю жорсткою політикою щодо мігрантів. Через це постраждала і фешн-індустрія, де багато мігрантів серед моделей та дизайнерів. Були навіть ролики записані -звернення до Трампа. Ти також емігрантка.

-Я маю грін-карту. Не думаю, що це якось відобразиться на моєму статусі в США. Все одно з Нью-Йорка мода не піде, бо це величезний ринок, де обертається велика купа грошей. І все одно дизайнери будуть приїжджати і показувати колекції. Але ти права: увесь фешн-світ проти політики Трампа.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000