Персонажі

Алла Костромічова розповіла, як готувалася до дефіле у спідній білизні після пологів

Алла Костромічова

Супермодель розкрила свій режим

Алла Костромічова взяла участь у показі Etam у Парижі.

-Твій чоловік – італієць, бізнесмен. Загалом італійці - хлопці гарячі, я переконана, що він хлопець ревнивий. Як він поставився до того, що ти виходиш на подіум у такому відвертому вбранні? Тобто, без нього? У спідній білизні?

-Мені здається, він мені довіряє. Він ще не бачив, я йому фотографії не відправляла. Я так розумію, що він це побачить вже постфактум, а там подивимося. Я готова ризикувати заради моди.

-Ти не приховуєш свій вік. Що потрібно робити, аби у 30 років, народивши дитину, через 10 місяців вийти на подіум у спідній білизні?

-Я займаюся спортом і не їм усіляку гидоту.

-Ти посилено тренувалася саме перед показом білизни?

-Планка - це наше все. Насправді, якщо раніше я могла взагалі нічого не робити і мати ідеальне тіло, то після пологів, звісно, потрібно докладати якісь зусилля.

-Сьогодні ти виходитимеш на подіум з дівчатами, які тільки розпочинають кар'єру, яким 18 років. Відчуваєш якусь невпевненість з цього приводу? Чи, можливо, знервованість? Адже візуально це може бути, можливо, помітно.

-Мені здається, навпаки. Я почуваюся більш впевнено, ніж вони. Нехай вони нервують. Для них це початок, а мені вже нема чого боятися.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000