Персонажі

Аліна Завальська вперше вийшла у світ після народження другої дитини і розсекретила її ім'я

Аліна Завальська

Співачка стала мамою вдруге у травні

Аліна Завальська завітала на спектакль Надії Мейхер.

-Хочу привітати! Нещодавно у вашій з Олексанром Колодієм родині народилася донька, друга дитина. Сьогодні це перший вихід у світ після народження доньки?

-Так, тому що доньці 2 місяці не виповнилося. Це я дуже швидко в порівняні з першою дитиною.

-Як назвали доньку?

-Мега ексклюзив, тому що ніхто про це не знає. Меланія.

-Чому так?

-Ми підбирали заздалегідь. Були різіі варіанти, але цього не було. Та коли вона народилася і ми подивилися на неї, зрозуміли, що жоден з варіантів не підійшов, і почали знову обирати ім'я. Мені і чоловіку здалося, що воно таке рідкісне, красиве, мелодійне. З давеньо-грецької це "темна", "смуглява". Вона такою й народилася.

-У сестер Завальських, нарешті, народился донька. Адже у вашої сестри народився син, у вас син. Переконана, що бабусі та дідусі чекали доньку.

-Так, ми у батьків дві доньки і вони хотіли онуків, а потім забажали онучку.

-У вас одна декретна віпустка плавно перетекла у другу. Не сумуєте за сцено? Адже ваша сестра весь час, так чи інакше, виступала.

-Не знаю, як в неї це вийшло, особливо коли 2 місяці було сину і вона зробила концерт. Я планувала десь рік попрацювати. Думала, що вийду з декрету, рік попрацюю, а потім можна подумати про другу дитину. Ми хотіли, щоб у дітей різниця у віці була невелика, але думали, що буде трохи більше. Так так склалося. Ми щасливі.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000