Персонажі

Аліна Кабаєва: на жаль, дітей у мене немає

Кабаєва

Гімнастка прокоментувала чутки стосовно її роману з Володимиром Путіним та про народження їхніх спільних дітей

Олімпійська чемпіонка стала почесною гостею на чемпіонаті світу з художньої гімнастики, який днями відбувся у Києві.
- Аліна, по різному складається кар'єра гімнасток після завершення професійної діяльності, ви стали депутатом Державної Думи.  Вас почали дуже критикувати і люди, і політики, і ваші колеги.
- Я на це не звертаю уваги. Якби я це робила, то ніколи б не стала  олімпійською чемпіонкою, не стала би політиком. Найважливіше, що я всередині себе  дуже задоволена, дуже спокійна и отримую задоволення від того, що у мене все виходить.
- Ви, напевно, єдина олімпійська чемпіонка у світі, про яку стільки чуток: вам закидають роман з Володимиром Путіним, нікому іншому не приписують, що якась гімнастка народила дитину від Володимира Путіна…
- Навіщо мені виправдовуватися? На жаль, у мене немає дітей, я дуже про це мрію, правда.
- Як ви підтримуєте форму? Людині, яка закінчила професіональну кар'єру, дуже складно залишатися у формі.
- Після спорту це складно робити. Щодня у тебе були тренування по вісім годин. І тут ці тренування припиняються, а їжа залишається така сама. Гімнастки не мало їдять – вони багато тренуються.  Тому після змагань складно підтримувати форму. Проходить якийсь час і ти йдеш до залу (не одразу, бо у тебе сильна втома після усіх цих тренувань). Я наразі тренуюся, бо якби я цього не робила, то не змогла би зайти у ці двері.

Аліна Кабаєва Аліна Кабаєва