Персонажі

Акторка Римма Зюбіна отримала нагороду за роль заробітчанки

Римма Зюбіна

Одеський міжнародний кінофестиваль став місцем тріумфу акторки

Стрічка "Гніздо горлиці", вякому Римма Зюбіна зіграла одну з головних ролей, переміг в українській програмі ОМКФ.

-Риммо, вітаємо вас з перемогою! Фільм, в якому ви зіграли одну з головних ролей - "Гніздо горлиці", переміг в українській програмі.

-До мене на дачу горлиці прилітають, якось у вікно на 11 поверх голуб прилетів. Це такі знаки, які мені давалися. Може, це пафосно, але всі наші відзнаки на небесах і для мене найголовніше було те, як підходили люди після фільму, говорили про рівень стрічки. Про те, що, нарешті, з'явилося українське кіно, де нормально розмовляють, як живі люди. Це остання робота Віталіка Лінецького. Ми працювали 3 роки над цим фільмом, мали величезні проблеми і з тим, що загинув Віталій, і з тим, що було відсутнє фінансування. Ми починали знімати, коли долар був 8, а закінчували, коли він був 28.

-Сьогодні ви крокували червоною доріжкою, як учасник конкурсної програми. Чи хотіли приїхати чоловік та син вас підтримати?

-Мій чоловік зараз на вступних іспитах, він набирає новий акторський курс, в театральному Карпенка-Карого. Я йому завжди кажу: "Ти обирай дуже ретельно, приглядайся, мене ж колись не взяли в театральний за відсутність темпераменту. Тому, будь-ласка, не прогледь нікого".

-Зараз син вступає у вищий навчальний заклад. Який він обрав? Чи не театральний? Чи не намагається він вступити на курс свого батька?

-Ми жартуємо на цю тему у сім'ї, я кажу, що цим ми би перевершили усі театральні династії, які є в Україні.

-Ну, якщо так співпало, зірки так встали.

-Ну, ви ж знаєте, Катю, що в нашій родині кумівство не вітається. Жінка не біжить за чоловіком в інший театр, не отримує всі головні ролі. Грає те, що їй треба. Наш син найрозумніший в нашій сім'ї, тому він намагається вступити до Києво-Могилянської академії.

-На який факультет?

-Він обирає між правознавством, культурологією і психологією, чи соціологією.

-Батько керує театром Франка, мама - одна з прим Молодого театру, акторка. Зважаючи на такі гени, син не обрав творчу професію. Це один випадок на мільйон.

-Ну, дитина, яку мама тягала на всі Майдани з дитинства, де завжди говорять про справедливість та несправедливість цього світу, про біле-чорне, про правду. І про те, що: "Даня, хтось же має в цій країні виправляти помилки минулих президентів!"

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000