Персонажі

Актор Назар Задніпровський пояснив, як влаштував у серіал "Останній москаль" свою дружину

Назар Задніпровський

Головний "поганий хлопець" Великих Вуйок радіє за успіхи своєї дружини

 

-Назаре, у серіалі "Останній москаль" ви граєте головного забіяку.

-Так, в селі повинен бути такий подразник. Ось я такий подразник, втілення всього негативу, що є в українському народі. Не буду називати: жадібність, злість, задрість. Я так намагався це об'єднати та смішно подати.

-Ви завжди трохи були в тіні свого знаменитого батька. Можете сказати, що ви в якийсь момент прокинулись знаменитим після ролі в "Останньому москалі"?

-Це як масло підлилося у вогонь, новий сплеск визнання, новий сплеск заздрощів. Бо не всі мене люблять. Деякі актори роблять свої зауваження, бо всі ж критики, всі - "народні артисти", всі підказують, як потрібно грати. А я кажу: "До побачення! Всі запитання до режисера!"

-Ваша дружина зіграла невелику роль. Скажіть чесно: складали протекцію?

-Я спитав: "Можна моя дружина прийде до вас на пробу?" - Кажуть: "Так, нам потрібно. А діти у вас є? - Синок. - Нехай приходит і він". В результаті хлопчик не підійшов, а дружина дуже сподобалася. Кажуть: "Чому ти від нас її ховав, чому вона у першому сезоні не знімалася?" А тоді тільки доця народилася, зараз їй трохи більше рочку, тому залишили її з тещею, і дружина знімалася.

-Діти особливо полюбили серіал. Як син сприйняв вашу роль?

-"Тату, це ти? Мені подобається".

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000