Персонажі

Юзік з "95 кварталу" схуд на 35 кілограмів

Юрій Корявченков

Чоловік перестав їсти мучне та свинину

юрій_корявченков_mpeg4 юрій_корявченков_mpeg4  


-Юрію, ви, як багатодітний батько, звичайно, до кінотеатру потрапляєте на дитяче кіно. Які мультфільми найулюбленіші і чи забороняєте малечі щось дивитися?

-Намагаємося, щоб вони дивилися ті мульфільми, які несуть добро, але зараз по телебаченню стільки мультиків, що важко відстежити, який канал вони дивляться.

-Вже більше ніж півроку ви на дієті. Які вже результати?

-35 кліограмів.

-А яка ціль?

-Не знаю наскільки мене вистачить, але не хочеться далі набирати вагу. Прийшов якийсь етап в житті, що я розумію, що потрібно вже щось з собою робити.

-Яку саме дієту ви обрали?

-Виключив з раціону солодке, мучне, гарніри, картоплю, намагаюся відмовится від свинини. Тобто перейти на телятину, яловичину. Іноді, звісно, буваєш на якихось заходах, або влітку на шашлики виїжджаєш, все одно шматочок якийсь з'їси.

-На скільки зменшились порції?

-Я свою порцію знаю: 150 грамів м'яса та 200 огрків ті інших овочів. Раніше якось зважував продукти, а зараз вже на око знаю.

-Як ставляться до вашого схуднення продюсери "95 кварталу"? Чи не хвилюється Володимир Зеленський, що Юзік може стати струнким Володимиром Зеленським? Чи Кошовий, може, хвилюється, що ви схуднете і будете конкурентом на сцені.

-Я ж голити голову не буду. Занадто струнким я точно не буду. Тому, думаю, вони не дуже хвилюються.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000