Персонажі

14-річна донька Віри Брежнєвої мріє переїхати до Америки

Соня Кіперман

Соня хоче це зробити без маминої допомоги

Старша донька Віри Брежнєвої Соня також завітала на прем'єру стрічки "8 найкращих побачень".

 

-Соню, тебе також можна привітати з прем'єрою, бо ти також знялася у цій стрчіці. Буквально в одному тебе можна побачити, але у титрах є твоє ім'я. Ти сама попросилася на знімальний майданчик?

-Фільм знімався влітку, я приїхала з Лос-Анджелесу з акторського табору і мене запросили. Я дуже зраділа, що маю можливість свої знання показати. Я приїхала на зйомки, а це була нічна зміна. Тому я спала постійно, було уже холодно, але було дуже класно. Тим більше, я вперше попрацювала з мамою.

-Ти щойно повернулася з Нью-Йорка, де ти ходила подіумом на показі українського дизайнера в рамках тижня моди. Чи сподобалось тобі? У 14 років мало хто досягає того, аби вийти на подіум в Нью-Йорку. А ти з цього почала кар'єру.

-Я прилетіла сама, але мене зустрічали родичі. Вони наглядали за мною. Я дуже нервувала, це ж показ. На жаль, я пройшлася дуже швидко, бо нервувала, але мені сподобалося дивитися на красивих моделей, побачити процес і бути в ньому.

-А коли ж ти навчаєшся у школі? Які маєш оцінки?

-Я не часто пропускаю школу, трохи через Нью-Йорк пропустила. Школа у мене британська і нам надсилають доманє завдання електронною поштою. Тому я встигала його робити, проблем немає, ніхто мене не сварить.

-Навчання в тебе англійською. Чи маєш ти мету продовжувати навчання за кордоном?

-Так, мені дуже подобається Америка. Я хочу переїхати туди жити. Мені там дуже подобається. Дуже хочу зробити це своїми силами, без маминої допомоги.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000