Преса

Інтерв'ю журналу "ТелеЗамок" (травень, 2016)

ТелеЗамок

Катерина Осадча: "Після "Голосу країни" ми зустрічаємося з учасниками проекту уже у "Світському житті"

29 травня, о 21:00 на телеканалі "1+1" відбудеться фінал головного вокального шоу України "Голос країни-6". Під час прямого ефіру телеглядачі шляхом SMS-голосування визначать, хто стане переможцем сезону, підпише контракт з каналом "1+1", отримає власну пісню та кліп, а також стане щасливим власником квартири у Києві. Ведуча проекту Катерина Осадча розповіла "ТелеЗамку" про роботу над проектом та співпрацю із Юрієм Горбуновим.

-Як тільки ви з'являєтеся у програмі "Світське життя", відразу хочеться подивитися на ваш новий капелюшок. А на "Голосі країни-6" виходите без нього. Чому? Вирішили для "Голосу країни" змінити імідж?

-"Голос країни" - це зовсім інший проект. Мій образ для "Світського життя" був вигаданий продюсерами з самого початку як такий, що привертає до себе увагу, є епатажним та добре запам'ятовується. І це спрацювало: мене за високим зростом та капелюшками впізнають на світських заходах у різних куточках світу. Це полегшує роботу та викликає цікавість у зірок. А у "Голосі країни" у ведучих інше завдання: вони пов'язують глядача з тим, що відбувається на проекті, підтримують учасників. Тут учасники, серед яких ми протягом шести місяців шукаємо голос України, є головними. Тому моє вбрання не епатажне, але елегантне та не менш красиве. 

-Кожного випуску комусь із виконавців доводиться покидати проект. Це - і сльози, і, можливо, розчарування учасників. Чи доводиться за лаштунками втішати нещасливчиків?

-Звісно, ми спілкуємося з учасниками за лаштунками, знаємо їхні життєві історії. Тому спілкування із закінченням проекту не припиняється, ми обмінюємося  контактами. З багатьма учасниками ми вже потім зустрічаємося на світських заходах, і вони стають героями "Світського життя". Я хвилююся за кожного. На проект після кастингів у "Голос країни" потрапляють 120 людей з ідеальними голосами. І тільки 16 опиняються у прямих ефірах шоу. Але кожен з них заслуговує перемоги. Тільки можу уявити, як важко обрати найкращого тренерам.  

-Ви вже звикли вести програму сама. А на "Голосі країни" працюєте у парі з Юрієм Горбуновим. Це полегшує вашу роботу чи, навпаки, доводиться підлаштовуватися під нього?

-Перші три сезони "Голосу країни" я працювала у парі з Андрієм Доманським, тому досвід ведення проектів у парі маю. Взагалі, роботу ведучих у прямому ефірі можна порівняти з роботою пілота, який повинен вміти посадити "Боїнг" навіть за поганих погодни умов... Це величезна відповідальність, ситуація, де випробовується твій професіоналізм. Тому і ведучі, і вся команда, яка працює за кадром, мають спрацювати бездоганно. Для цього існують репетиції, де ми все обговорюємо та готуємося. А з Юрою мені працювати цікаво та зручно. 

Розмовляла Галина ЯРЕМА.

Фото телеканалу "1+1".

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000