Блог проекту

"Світське життя" представляє всеукраїнську премьєру одноіменного фільму Вуді Аллена на Одеському кінофестивалі

Нова стрічка Вудді Аллена, що відкривала цьогорічний Каннський кінофестиваль, дісталася України

Прем'єру фільму "Світське життя" влаштував телепроект "Світське життя з Катериною Осадчою" разом з Одеським міжнародним кінофестивалем.


На закритий показ стрічки у кінотеатрі "Родина" завітав вищий світ Києва та Одеси. Гості проходили червоною доріжкою та опинялися у ретро-атмосфері американських 30-х.


Оригінальна назва фільму Сafé Society втілилася в імпровізований богемний бар. Також до атмосферного періоду dolce vita тієї епохи переносили символи розкішного життя: глянцевими боками виблискував ретроавтомобіль, настрій створювала джазова музика, яку транслював старовинний грамофон.
Показу гості очікували, приємно проводячи час за частуванням від гастро-спонсора вечора Bar Mushly і ріки шампанського Marengo.

Українські прихильники Вуді Аллена виявляли свою любов до режисера, позуючи в культових окулярах режисера та табличками l Love Woody.

-Телепроект "Світське життя" долучився до того, аби всеукраїнська прем'єра одноіменного фільма Вуді Аллена пройшла якнайяскравіше! Ви ж розумієте, ми не могли лишитися осторонь, коли вже великий і неперевершений Вудді Аллен зняв "Світське життя!" - звернулася до глядачів перед показом Катерина Осадча.

-Цей фільм унікальний. Це перша робота Вуді Аллена, яку він зняв не на плівку, - відкрила показ президент Одеського кінофестивалю Вікторія Тігіпко.

За екранними пригодами авторів Джессі Айзенберга, Блейк Лайвлі таи Крістен Стюарт, героїв яких затягнули модні нічні клуби, вперше в Україні на великому екрані спостерігали: Марія Єфосиніна з чоловіком, актор Олег Флімонов з дружиною,Андрій та Юлія Вороніни, Вікторія Тігіпко, ретсоратор Савелій Лібкін та телеведуча Анастасія Даугуле, художники Ілля Чічкан та Маша Шубіна.

У прокат стрічка "Світське життя" виходить вже з 21 липня.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000