Блог проекту

Катя Осадча допомогла повірити в себе дітям-сиротам та безпритульним

Днями телеведуча "Світського життя" навідалась в Одеський центр соціальної та психологічної реабілітації.
Заклад існує 16 років и тут допомагають дітям-сиротам, тим, чиїх батьків позбавили батьківських прав, та тим, які зазнали насильство в сім'ї. 
Звісно, дітям, які в юному віці пережили так багато страждань, увага потрібна як нікому. Тому Катерина Осадча залюбки приїхала в центр та поспілкувалася з його вихованцями. 
Телеведуча навідалася не з пустими руками, а привезла подарунки від редакції "Світського життя": ласощі, книжки, іграшки, розвиваючі ігри. У центрі перебувають діти від 3 до 18 років, тому подарунки були на будь-який вік та смак.
Вихованці центру влаштували зірковій гості велике чаювання. 
В неквапливій розмові Катя розповіла про свою роботу журналістом, відповіла на всі-всі запитання. А діти підготували телеведучій вірші та привітали з десятиріччям програми "Світське життя". 
-Судячи по тим питанням, які сьогодні мені ставили хлопці та дівчата, тут вже підростає зміна в журналістиці, - зі сміхом поділилася враженнями Катерина Осадча. - Мені дуже б хотілося хоч трохи допомогти дітям повірити в себе, дати впевненість, що все вийде, якщо ти тільки цього дуже бажаєш. Щоб вони знали: що б не трапилося в твоєму житті, треба йти вперед і ніколи не втрачати віру в себе. 
Телеведучу дуже розчулили подарунки, які діти зробили власноруч: яскраві листівки та лебідь-оригамі.
Наприкінці зустрічі Катерина Осадча влаштувала з вихованцями центру фотосесію.
-Хтозна, можливо, зараз я фотографуюся з майбутнім академіком, письменником, або телезіркою! - зауважила Осадча.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000