Анонси

Як зірки в гостях у Лайми Вайкуле запалювали? "Світське життя" рівно о 22.00!

1_6

Гарячий вечір у Юрмалі!

Новий випуск "Світського життя" вийде рівно о 22.00. 

sv_jittya_150716_an_stereo_15 sv_jittya_150716_an_stereo_15  

Катерина Осадча завітає на музичний фестиваль "Рандеву" у Юрмалі, який, за відсутності "Нової хвилі" у легендарному залі "Дзінтарі" вже другий рік поспіль проводить Лайма Вайкуле. Цього року музичний захід відзначився більшим розмахом: окрім латвійських артистів, чималенький десант у Юрмалу відправився з України та Росії. 
 
На фестивалі співачка Лоліта, не добираючи слів, дасть Катерин Осадчій відверте інтерв'ю. Зірка, яка час від часу привертає до себе увагу скандальними висловлюваннями, відверто розповість про свою позицію щодо анексії Криму та зізнається, чому не може використовувати це слово.
-Для себе я це називаю "непорозумінням" з великої літери, - каже співачка.
При цьому донька зірки продовжує навчатися у Києві, та, за словами співачки, отримує в Україні "старорежимну освіту". А сама Лоліта часто навідується в українську столицю. 
 
Втім, поки співачка будує плани на літо - провести відпустку з родиною у власному будинку в Болгарії, в Росії навколо її участі у фестивалі піднявся галас. 
-Мене називали і фашисткою за те, що народилався на Західній Україні, і "повією". Та мене в моєму віці це тільки тішить, - сміється Лоліта.
 
Та не тільки скандальна Лоліта завітала у Юрмалу. Не менш скандальний музичний телекритик Артур Гаспарян також приїхав на захід. Він відверто розповість у "Світському житті",  як та чому спровокував цькування Андрія Данилка, почувши у його пісні слова "Раша, гудбай!" Та чи не соромно йому було після цього.  А також зізнається, що збирається на "Євробачення 2017", яке  пройде в Україні, не дивлячись на те, що багато хто в Росії мріє, щоб країна зганьбилася з організацією.  
 
Скільки кошутає зіркова нерухомість у Болгарії? Який подарунок Потап зробив Лаймі Вайкуле та як, на думку господині свята, можна помирити артистів з Росії та України?
 
Не пропустіть гарячий репортаж з прохолодної Латвії. У "Світському житті", сьогодні, о 22-00, на 1+1.  
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000