Анонси

"Світське життя" розповість про "службовий роман" Катерини Осадчої та Юрія Горбунова за лаштунками "Голосу країни"

Голос

У неділю 30 квітня о 21.00 на каналі 1+1 вийде спецпроект "Світське життя. Рік Голосу", присвячений найпопулярнішим вокальним шоу - "Голос країни" та "Голос. Діти". 

Творці фільму розкриють найцікавіші залаштункові таємниці "Голосу країни". Уперше ведучі Катерина Осадча та Юрій Горбунов відверто розкажуть, як на шоу народилася їхня родина. Юрій Горбунов зізнається, до яких хитрощів вдавався, аби підкорити серце Катерини Осадчої, а телеведуча поділиться секретами, як без відриву від виробничого процесу аж до дев'ятого місяця проходила її вагітність. Тренери та учасники також згадають свої емоції та враження, коли дізналися про службовий роман Катерини та Юрія. Потап пояснить, чому не вірив у нього до останнього, а Тіна Кароль розповість, чому звістка про народження сина у новоствореній родині може розпочати справжній бебі-бум на проекті. 


Глядачі також побачать, як випробовували себе, долали перешкоди, раділи успіхам друзів і приборкували свої страхи та стихії на сцені найяскравіші учасники телешоу.

"Фішкою" сьомого сезону "Голосу країни" стали зіркові конкурсанти: Наталія Могилевська розповість, навіщо їй - народній артистці України - були потрібні сліпі прослуховування.А інша народна артистка Алла Кудлай розкаже, як складалися в неї стосунки з тренером Джамалою та яким чином участь у шоу вплинула на популярність "красивої жінки незаміжньої".Прихильники "Голосу країни" дізнаються, як зіркові тренери-новачки Сергій Бабкін та Джамала вживалися в нову для себе роль, чому участь у "Голосі країни" стала складним випробуванням для тріумфаторки "Євробачення" та через які вчинки на проекті на неї образився навіть її наречений.Улюбленець дітей і дорослих Дмитро Монатик, розкаже, як підтримує своїх підопічних після проекту.
А Еліна Іващенко розповість, як складається її життя та кар'єра після перемоги у шоу.

Не пропустіть! Година незабутніх вражень! "Світське життя. Рік Голосу": 30 квітня, 21.00 на 1+1.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000