Анонси

АНОНС: Віра Брежнєва розповість в "Світському житті", як працювала посудомийкою в Дніпродзержинську

Віра Брежнєва

У новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір у п'ятницю, о 21-45 на 1+1, Катерина Осадча завітає до ресторану Даші Малахової, в якому Віра Брежнєва в якості бармена буде готувати відвідувачам безалкогольні коктейлі

sv_jittya_270516_an2_stereo_15 sv_jittya_270516_an2_stereo_15  

У новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір у п'ятницю, о 21-45 на 1+1, Катерина Осадча завітає до ресторану Даші Малахової, в якому Віра Брежнєва в якості бармена буде готувати відвідувачам безалкогольні коктейлі.

В інтерв'ю "Світському життю" співачка зізнається, що бармен - не єдина її робота, не пов'язана зі сценою. У шкільному віці майбутня зірка працювала... посудомийкою!

-Одразу після уроків я йшла у кафе, робила домашнє завдання, поки не було відвідувачів, а потім починала мити посуд, - зі сміхом згадує Брежнєва. - А найбільше не подобалося мити попільнички, бо скрізь був попіл та жуйки.

До речі, навіть таку, не дуже престижну роботу, в маленькому містечку Вірі вдалося отримати за протекцією.

-Звісно, це ненормально, коли діти працюють. Дай Боже нам жити так, щоб наші діти не працювали хоча б до повноліття, - зазначає Брежнєва. - Однак я дуже пишалася тим, що можу принести додому власноруч зароблені гроші.

Скільки заробляла на посаді посудомийки майбутній секс-символ? Чим Вірі подобається робота барменів? Які у зірки стосунки з алкоголем та який коктейль співачка може приготувати навіть з зав'язаними очима? А також як Віра Брежнєва поставилася до перейменування її рідного Дніпродзержинська та чи не збирається "декомунізувати" й своє прізвище?

Усі подробиці - у "Світському житті", у п'ятницю, о 21-45, на 1+1.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000