Анонси

АНОНС: "Світське життя" розкриє залаштунки ювілейного "Слов'янського базару"

Наталія Могилевська

У новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір сьогодні, о 22.00, Катерина Осадча завітає на музичний фестиваль "Слов'янський базар"

У новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір сьогодні, о 22.00, Катерина Осадча завітає на музичний фестиваль "Слов'янський базар", який цього року відзначає 25-річчя. З приводу ювілею організатори зібрали на одній сцені артистів, чия кар'єра тісно була пов'язана з фестивалем.

Уперше у журі сиділа переможниця "Слов'янського базару-1995" Наталія Могилевська.

-Якщо б мені тоді хтось сказав, що через 20 років я буду сидіти з Валерієм Леонт'євим у журі цього конкурсу - я б не повірила, - каже співачка. - Не повірила б у те,що мою пісню увесь Вітебськ буде співати хором. В мене аж сльози на очах заблищали!

Проте, у спогади на "Слов'янському базарі" полине не тільки Могилевська.
Приїхав трохи поностальгувати в рідну Білорусь репер Серьога. Після розлучення з дружиною у Києві, вже більше року музикант мешкає у Москві, зрідка навідуючись в Україну. Зокрема, до батьків, які вже кілька років живуть у Севастополі.


-Виступати у Криму мене не запрошували. Проте, я не розумію, чому б мені там не виступити, наприклад? Мене від цього не припинять поважати в Україні, - розмірковує артист.

Половинка TATU Юля Волкова згадає минулу швидкоплинну славу у складі гурту та зізнається, що хіти на кшталт "Наc не догонят" вона ладна виконувати аж до 50 років.

Виїхали на минулій популярності гурт "Стрєлкі". За той час, коли дівчата не гастролювали, вони встигли створити сім'ї та народити дітей. А зараз "секс-бомби 90-х" тішаться популярністю у прихильників та хваляться молодими чоловіками.

Також глядачі побачать, як зараз виглядає співачка Лінда, яка в часи своєї популярності збирала стадіони,та солістка гурту "Міраж" Наталія Гулькіна. Остання розповість, як їй вдалося схуднути на 25 кліограмів.

Чому європейцям не припав до душі на "Євробаченні" оголений представник Білорусі Айван? Та в якому закордонному виші навчається син співачки Анжеліки Агурбаш? Що пов'язує Могилевську з екстресенсом Анатолієм Кашпіровським та чому Серьога почав критикувати російську та українську владу?
Не пропустіть! "Світське життя" сьогодні, о 22.00, на 1+1.

 

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000