Анонси

АНОНС:"Світське життя" покаже "залаштунки" перемоги Джамали на "Євробаченні"

Джамала

У новому випуску "Світського життя" вже сьогодні о 22.00 на 1+1 глядачі дізнаються, через що довелося пройти Джамалі, аби тиждень тому принести перемогу всій країні своєю піснею "1944". 


П'ять років тому співачка вже робила спробу презентувати Україну на конкурсі, але тоді не перемогла на національному відборі з веселою піснею. Проте цього разу стала сенсацією "Євробачення 2016" з драматичною композицією.
"Світське життя" провело власне дослідження та порівняло, що казали до та після перемоги суперники Джамали, музичні критики та чиновники?
Свої думки наведуть Сергій Лазарєв, Андрій Данилко, Отар Кушанашвілі, Віталій Кличко, перший продюсер співачки Олена Коляденко.У першому ексклюзивному інтерв'ю "Світському життю" після перемоги в Стокгольмі Джамала розповість, як змінилося її життя після перемоги.

Як вона поставилася до нагородження званням Народної артистки? І що робиться тепер під будинком її батьків у Криму після гучної перемоги і скандалів навколо пісні про депортацію кримських татар. Чому Сергій Лазарев припинив з нею вітатися напередодні фіналу?

А також: як Джамала збирається "відбивати" витрачені на концертний номер сотні тисяч доларів та на скільки підвищить тепер свої гонорари? І що саме сказав українці Президент Туречиини в особистій телефонній розмові?

Не пропустіть! Все про тріумф України на європейські сцені та залаштункові таємниці конкурсу! Тільки "Світському житті", сьогодні о 22.00, на 1+1.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000